(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Ringier Axel Springer Polska

Twój bliski zawsze stara się być na bieżąco z najnowszymi informacjami, a Ty nie masz pomysłu na prezent? Prenumerata od Ringier Axel Springer będzie trafionym i oryginalnym rozwiązaniem! Wertowanie stron magazynów stanie się przyjemnością, gdy co miesiąc będą trafiać w jego ręce najciekawsze numery czasopism! Po takiej lekturze będzie sypał nowinkami ze świata jak z rękawa!
Szukaj po kategorii

Ringier Axel Springer Polska - bądź zawsze na bieżąco!

Ringier Axel Springer Polska jest jednym z największych wydawców prasy w Polsce. Ponadto odpowiada za najbardziej zaufane tytuły na polskim rynku. Jednym z nich jest właśnie biznesowy magazyn Forbes. Spółka od lat dostarcza Polkom i Polakom wiarygodnych informacji, stawiając przy tym na różnorodność, co jest uważane za ich największą siłę. Codziennie pracownicy dokładają wszelkich starań, aby każda prenumerata była jak najbardziej dopracowana. Dziennikarze działający pod szyldem Ringier Axel Springer Polska to przede wszystkim ludzie z pasją, którym zależy, by przekazywać ciekawe i rzetelne materiały. Wyszukane informacje, interesujące artykuły i sprawdzona wiedza to coś, na co stawiają w każdej sytuacji. Teraz również i Ty możesz zagłębić się w różnorodne artykuły z pierwszej ręki. Bądź zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami i nie przeocz najmniejszego szczegółu dzięki prenumeracie Forbes wydawanej przez Ringier Axel Springer Polska. To oferta skierowana do ludzi aktywnych i chętnych poznawać światowe trendy, ceniących sobie sprawdzone, aktualne informacje. Otwórz się na świat razem z nową prenumeratą!

Ringier Axel Springer Polska - wybierz pewne źródło informacji!

Popularna prenumerata Forbes to coś, co możesz mieć w swoim posiadaniu dzięki Ringier Axel Springer Polska! To największy magazyn biznesowy w Polsce i zarazem najbardziej wiarygodne źródło informacji o biznesie i gospodarce. Trudne tematy, skomplikowane odpowiedzi i obszerne wywiady to coś, o czym przeczytasz w tym miejscu. Forbes jest miesięcznikiem gospodarczym, który dzięki Ringier Axel Springer Polska możesz nabyć w formie półrocznej lub rocznej prenumeraty. Oprócz wnikliwych reportaży, które tłumaczą zjawiska zachodzące w świecie biznesu, znajdziesz w nim także różnorodne rankingi. Dotyczą one między innymi: Listy 100 Najbogatszych Polaków, Listy 100 Największych Polskich Firm Prywatnych, Najlepszego Banku dla Firmy, Najcenniejszych Celebrytów czy 50 Najbardziej Wpływowych Ludzi w Polskim Sporcie. A to tylko niewielka część tego, o czym przeczytasz w magazynie. Forbes jest również pełen opinii, analiz i komentarzy najwybitniejszych osób z dziedziny biznesu i gospodarki. Nie zastanawiaj się dłużej i poszerzaj swoją wiedzę razem z Ringier Axel Springer Polska!

Czy wiesz, że…

Magazyn Forbes wydawany przez Ringier Axel Springer swoje pierwsze wydanie miał we wrześniu 1917 roku. Początkowo sprzedawany był jedynie za granicą. Dopiero w 2004 roku ruszyła jego produkcja w Polsce. Na sukces firmy pracuje 2800 dziennikarzy, a magazyn czyta ponad 5 milionów ludzi. Motto Forbesa to “Zmień Świat”. Teraz i Ty możesz zacząć go zmieniać dzięki wyjątkowej prenumeracie Ringier Axel Springer Polska!

Ringier Axel Springer Polska - Voucher do świata biznesu i gospodarki!

Ringier Axel Springer Polska to wyjątkowe czasopisma cieszące się niezwykłą popularnością, które możesz mieć i Ty! Jeśli jesteś osobą ciekawą świata albo poszukującą inspiracji, to ta prenumerata jest właśnie dla Ciebie. Postaw na cenne źródło wiedzy i wybierz swój magazyn o tym co, ważnego dzieje się na świecie. Ringier Axel Springer Polska – na pewno się nie zawiedziesz!