Zabieg "Space Tunel" | Warszawa

0.0 0 Opinie

Zabieg "Space Tunel" | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

99,00 zł

99,00 zł

O prezencie

Marzysz o głębokim relaksie, jednocześnie chcąc zrobić coś dla siebie? Teraz Ci się to uda podczas przeżycia Space Tunel! Choć nazwa przypomina raczej akcje z filmu przygodowego, to w rzeczywistości określa niezwykle przyjemny zabieg, polegający na naświetlaniu skóry podczerwienią. Wnika ona w głąb skóry odżywiając ją i odmładzając. Ponadto dzięki swoim właściwościom potrafi łagodzić skurcze mięśni, stany zapalne oraz alergiczne. Przekrocz próg Sensiva Spa i oddaj się w ręcę wykwalifikowanych kosmetyczek. Po zabiegu z pewnością odczujesz poprawę jakości skóry i jej regeneracje. Taki relaks z pewnością będzie Cię przepełniał przez wiele dni!

Prezent obejmuje:
  • Naświetlanie skóry podczerwienią,
  • Poprawę jakości skóry,
  • Pełen relaks.

Brak Ci pomysłu na prezent dla Ukochanej? Zrób Jej niespodziankę i podaruj Jej voucher na prezent w formie przeżycia! Przykładowo Space Tunel to świetna propozycja dla zabieganej kobiety, potrzebującej chwili odpoczynku i regeneracji. Możesz być pewien, że ten upominek Ją zaskoczy i ucieszy. Z pewnością takiego prezentu nie zapomni przez długi czas!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Zabieg polega na naświetlaniu z podczerwienią, która wnika w głąb skóry odżywiając ją. Zabieg likwiduje stany zapalne organizmu oraz skurcze mięśni, łagodzi stany alergiczne. Świetnie wpływa na jakość skóry, odmładza i regeneruje. W razie dolegliwości zdrowotnych przed zabiegiem skonsultuj się z lekarzem.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Sensiva

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.