Warsztaty Jogi | Wrocław

0.0 0 Opinii

Warsztaty Jogi | Wrocław


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Długa praca w pozycji siedzącej sprawia, że nie czujesz się najlepiej? Sądzisz, że czas coś z tym zrobić, ale… nie masz pojęcia co? Zapraszamy na wyjątkowe i niepowtarzalne Warsztaty Jogi! Nie ma znaczenia, czy jesteś początkującym, czy też znasz jogę - zajęcia pomogą Ci się odprężyć i zadbać o ciało oraz umysł. Zaletą warsztatów jest fakt, że odbywają się one indywidualnie - z doświadczonym instruktorem, który dobierze plan ćwiczeń według Twoich preferencji i możliwości. Poznaj możliwości jakie daje joga i przekonaj się o jej niesamowitej skuteczności!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje warsztaty z jogi dla jednej osoby.

Jakie warsztaty odbędą się w ramach prezentu?
Warsztaty z jogi dzielą się na trzy podstawowe rodzaje - Mind, Energy oraz Health. Wspólnie z instruktorem wybierzecie najlepszą dla Ciebie opcję.

Ile czasu trwają zajęcia z jogi?
Przeżycie potrwa około 90 minut.

Czy muszę mieć swój sprzęt?
Nie, organizator zapewnia cały niezbędny sprzęt. Jeżeli jednak przyzwyczaiłaś się do swojej maty - możesz zabrać ją ze sobą. Pamiętaj, żeby założyć wygodny, niekrępujący ruchów strój.

Warsztaty z Jogi sprawdzą się jako:
prezent dla żony, prezent na Dzień Mamy, prezent dla koleżanki

Martwisz się o zdrowie przyjaciółki? Twoja siostra ciągle pracuje w niewygodnej pozycji? Wybierz coś, co zadba o ciało i duszę, czyli… Warsztaty z Jogi! Wspaniały podarunek, który sprawdzi się zarówno dla ukochanej, jak i teściowej! Joga we Wrocławiu to świetny sposób na odpoczynek po pracy i cudowny relaks, którego nie dostarczy nic innego! Voucher na jogę to super prezent, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie.

Czas trwania

około 90 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Zajęcia odbywają się indywidualnie z instruktorem. Wykwalifikowany instruktor dobierze program zajęć według twoich preferencji. Wymagany wygodny strój niekrępujący ruchów. Organizator zapewnia sprzęt wymagany do zajęć.


Sprawdź na mapie


Realizacja


0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.