Warsztaty Jogi dla Znajomych | Wrocław

0.0 0 Opinie

Warsztaty Jogi dla Znajomych | Wrocław


Oferta niedostępna
3-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Jesteście grupą znajomych, która szuka ciekawej i praktycznej rozrywki? Chcielibyście wypróbować ćwiczenia, które dodadzą Wam energii i poruszą Wasz umysł? Zapraszamy na unikalne Warsztaty Jogi dla Przyjaciół! Wybierzcie jedno z trzech rodzajów ćwiczeń, które najlepiej do Was pasuje i skorzystajcie z wybranych zajęć (oczywiście możecie skonsultować to z doświadczonym instruktorem, który podpowie co będzie dla Was najlepsze). Pamiętajcie, żeby założyć wygodny strój, który nie będzie krępował Waszych ruchów. Poznajcie jogę i zobaczcie jakie prozdrowotne korzyści niesie za sobą!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje warsztaty z jogi, dla maksymalnie czterech osób.

Ile czasu potrwają zajęcia?
Przeżycie potrwa około 90 minut.

Jakie zajęcia jogi możemy wybrać?
W ramach przeżycia, możecie wybrać jedno z trzech typów zajęć:

- Board Joga - nowoczesna forma jogi, która polega na wykorzystaniu desek balansujących, w celu maksymalizacji efektu praktyki. Odbywa się ona na specjalnej desce, której unikalna konstrukcja (zakrzywiona od spodu) sprawia, że trening wzmacnia mięśnie, stawy oraz więzadła. Tego rodzaju zajęcia wpływają kojąca na układ nerwowy. Ponadto, zajęcia Joga Board pomagają udoskonalić technikę wykonywania pozycji jogi oraz znacznie zwiększają umiejętności kontrolowania własnego ciała. Takie zajęcia są doskonałym uzupełnieniem niemal każdego planu treningowego (niezależnie od dyscypliny sportu). Pomagają w pracy nad silnym centrum organizmu oraz wzmacniają stawy kolanowe, skokowe i nadgarstki.

- Aerial Joga to zrównoważona, "podniebna" praktyka jogi, która polega na wykorzystaniu klasycznych asanów w nowej odsłonie - za pomocą specjalnych chust. Dzięki zajęciom yogi odkryjesz asany odwrócone na nowo oraz poczujesz, że rozciąganie może być bardzo przyjemne. Relaks i medytacja w chuście mogą być całkiem nowym, zaskakująco pozytywnym, doznaniem. Aerial Yoga wspiera praktykę tradycyjnej jogi na wiele różnych sposobów. W tradycyjnej odmianie ćwiczeń, asany trudne do wykonania (np. głębokie inwersje lub pozycje odwrócone), dzięki użyciu hamaka są łatwe do wykonania i nie obciążają naszych stawów i ciała. Pełne uwolnienie mięśni, osiągnięte dzięki byciu w powietrzu, pozwala praktykantom na większe rozluźnienie, redukcję stresu oraz uspokojenie oddechu. Ćwiczenia znakomicie wzmacniają mięśnie brzucha. Aerial Joga wzmacnia linię i sylwetkę naszego ciała, dodając siły i wigoru.

- Joga dla Mężczyzn - specjalny trening jogi, przygotowany dla panów. Zawiera ćwiczenia dobrane pod kątem możliwości fizyczne mężczyzn.

Warsztaty Jogi dla Przyjaciół sprawdzą się jako:
prezent dla grupy, prezent dla znajomych, prezent urodzinowy

Zastanawiasz się co mógłbyś podarować swoim przyjaciołom? A może chciałbyś gdzieś wyskoczyć ze znajomymi - wspólnie się odstresować i odprężyć? Zapraszamy na wyjątkowe Warsztaty z Jogi dla Przyjaciół we Wrocławiu! Przeżyjcie relaksujące chwile, korzystając ze wschodnich praktyk. Voucher na yogę to znakomity prezent - ucieszy zarówno mężczyznę, jak i kobietę! Uniwersalny i, przede wszystkim, ciekawy podarunek to gwarancja zadowolenia osób obdarowanych! Podaruj bliskim niezapomniane emocje i zadbaj o ich rozrywkę, która dostarczy również korzyści zdrowotnych!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie.

Czas trwania

około 90 minut

Uczestnicy

3-4 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Zajęcia odbywają się indywidualnie z instruktorem. Do wyboru jedno z trzech rodzajów zajęć: Board Joga, Aerial Joga, Joga dla mężczyzn. Wymagany wygodny strój niekrępujący ruchów. Organizator zapewnia sprzęt wymagany do zajęć.


Sprawdź na mapie


Realizacja


0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.