Warsztaty Jogi dla Dwojga | Wrocław

0.0 0 Opinie

Warsztaty Jogi dla Dwojga | Wrocław


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Po długim i stresującym tygodniu, pełnym trosk i obowiązków, chcielibyście “oczyścić głowę”? Szukacie zajęć, które pomogą z bólami kręgosłupa, tworzącymi się od pracy siedzącej? Zapraszamy na wyjątkowe Warsztaty Jogi dla Dwojga! Nie ma znaczenia, czy będziecie rozpoczynać przygodę z jogą, czy też ćwiczycie ją regularnie - na zajęciach z doświadczonym instruktorem nie będziecie się nudzić. Warsztaty zostaną wybrane w taki sposób, aby dostarczyć Wam jak najwięcej korzyści. Zajęcia są indywidualne, więc będziecie na nich tylko Wy i instruktor - co także ułatwia poznanie jogi!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje warsztaty z jogi, dla dwóch osób.

Jakie warsztaty odbędą się w ramach prezentu?
Warsztaty z jogi dzielą się na trzy podstawowe rodzaje - Mind, Energy oraz Health. Wspólnie z instruktorem wybierzecie najlepszą dla Was opcję.

Ile czasu trwają zajęcia z jogi?
Przeżycie potrwa około 90 minut.

Czy muszę mieć swój sprzęt?
Nie, organizator zapewnia cały niezbędny sprzęt. Jeżeli jednak przyzwyczailiście się do swojej maty - możecie zabrać ją ze sobą. Pamiętajcie, żeby założyć wygodny, niekrępujący ruchów strój.

Warsztaty z Jogi dla Dwojga sprawdzą się jako:
prezent dla pary, prezent dla znajomych, prezent świąteczny

Rozglądasz się za ciekawym przeżyciem, które zaskoczy bliskie Ci osoby? Nie wiesz co podarować żonie na rocznicę ślubu? Wybierz wyjątkowe emocje, jakie gwarantują Warsztaty Jogi dla Dwojga! Voucher na jogę we Wrocławiu to świetny pomysł na uniwersalny prezent - chętnie skorzysta z niego i kobieta, i mężczyzna! Podaruj bliskim niezapomniane emocje i pomóż im oczyścić ciało i umysł - joga to sprawdzony sposób na relaks!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie.

Czas trwania

około 90 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Zajęcia odbywają się indywidualnie z instruktorem. Wykwalifikowany instruktor dobierze program zajęć według waszych preferencji. Wymagany wygodny strój niekrępujący ruchów. Organizator zapewnia sprzęt wymagany do zajęć.


Sprawdź na mapie


Realizacja


0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.