Szalona Zabawa w Wirtualnej Rzeczywistości | Toruń

0.0 0 Opinie

Szalona Zabawa w Wirtualnej Rzeczywistości | Toruń


Toruń
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

89,00 zł

89,00 zł

O prezencie

Cenisz sobie udział nowych technologii w Twoim życiu? A może fascynują Cię gry komputerowe? Zatrzyj granicę między rzeczywistością a światem wirtualnym i stań się bohaterem przygody w zupełnie innej krainie! Przed Tobą niezwykle ekscytujący czas, podczas którego możesz stać się tym, kim tylko zechcesz. Pogromca zombie, kosmiczny żołnierz, a może mechanik? Wybór należy do Ciebie. Zanurz się w świecie znanym tylko z ekranów komputera i zaskocz się realnością doznań!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje 120-minutową zabawę w salonie gier VR.

Co to jest VR?
VR (virtual reality) to inaczej wirtualna rzeczywistość, czyli jedna z najnowszych technologii, która pozwoli Ci przenieść się w inny świat dzięki okularom VR i zagwarantuje rozrywkę na wysokim poziomie.

Jakie gry są dostępne w salonie?
Do dyspozycji pozostają przede wszystkim gry Virtual Reality, jak i również Retrokomputery, gry planszowe i inne. Obdarowany ma możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji dostępnych w salonie.

Czy na miejscu można liczyć na opiekę personelu?
Oczywiście! Wyspecjalizowany personel zadba o bezpieczeństwo i komfort graczy podczas każdej sesji zabawy.

Czy zabawa w salonie VR może wywołać zawroty głowy?
Osoby, które mają problemy z błędnikiem mogą (choć nie muszą!) być narażone na chorobę lokomocyjną podczas grania. Reszta nie musi się o nic martwić! Mit zawrotów głowy powstał w czasach, kiedy technologia VR nie była jeszcze wystarczająco dopracowana. Dzisiejszy sprzęt pozwala na świetną zabawę bez skutków ubocznych.

Szalona Zabawa w Wirtualnej Rzeczywistości sprawdzi się jako:
prezent urodzinowy, podarunek dla męża, prezent dla kolegi

Potrzebujesz oryginalnego prezentu, który dostarczy wiele wrażeń? Zadbaj o najlepsze przeżycia bliskiej Ci osoby i podaruj jej voucher do salonu VR z okazji urodzin! Szalona Zabawa w Wirtualnej rzeczywistości to wymarzony podarunek dla Twojego męża, czy kolegi, który pozwoli oderwać się od codzienności i zapewni nowe przeżycia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Toruń

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

120 minut

Uczestnicy

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 120-minutową zabawę w salonie gier VR. Możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji dostępnych w salonie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Player VR

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.