(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Przygoda w Wirtualnym Świecie dla Dwojga | Wrocław

Zobacz film
5.0 5 Opinii

Przygoda w Wirtualnym Świecie dla Dwojga | Wrocław


Wrocław
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

159,99 zł

159,99 zł

O prezencie

Pragniecie przeżyć wspólną wyprawę do zupełnie innego nieznanego świata? Teraz jest to możliwe. Przenieście się w miejsca, które nie istnieją w realnej rzeczywistości i zbierzcie niepowtarzalne doświadczenia. Macie ochotę pobawić się magią? A może uwielbiacie ze sobą rywalizować? To świetnie, bo wirtualna rzeczywistość otwiera drzwi do wielu, pasjonujących wydarzeń. Na początek możecie spróbować swoich sił w samochodowym wyścigu czy pojedynku. W tej rzeczywistości nic nie jest niemożliwe, a konsekwencje nie mają żadnego znaczenia. Przekonajcie się o tym. Przeżyjcie Przygodę w Wirtualnym Świecie!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje 60-minutową przygodę w wirtualnym świecie dla 2 osób.

Na czym polega realizacja?

Po założeniu specjalnych gogli odwiedzicie wirtualne światy - wrażenie jest tak realistyczne, że ciężko będzie Wam odróżnić wirtualny świat od tego prawdziwego.

Czy można samemu wybrać grę?

Jak najbardziej, sami dobierzecie rozrywkę do własnych oczekiwań i poziomu umiejętności. Do wyboru macie ponad 25 animacji i gier m.in. strzelanie do zombie, wycieczki do Tajlandii, dżungli lub horrory pełne grozy.

Czy osoby towarzyszące mogą obserwować realizację prezentu?

Tak, osoby obserwujące widzą co się dzieje w wirtualnym świecie na specjalnym monitorze.

Przygoda w Wirtualnym Świecie dla Dwojga | Wrocław to nietuzinkowy prezent dla każdego – wielość scenariuszy sprawia, że wszyscy znajdą coś dla siebie. Jeżeli chcesz być oryginalnym, taka rozrywka może uchodzić za ciekawy i szalony pomysł na prezent na Walentynki.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Gry i zabawy są tak różnorodne, że z łatwością dobierzecie rozrywkę do własnych oczekiwań i poziomu umiejętności. Sprawdzanie wolnych terminów oraz rezerwacje odbywają się za pośrednictwem strony internetowej Wykonawcyhttps://intovr.pl/rezerwacja


Sprawdź na mapie


Realizacja

INTOVR

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 5 Opinii

Izabela P.

Bardzo fajne doświadczenie nawet dla osób, które na co dzień nie są graczami. W ciągu godziny zdążyliśmy wypróbować kilka gier, żeby jako początkujący sprawdzić co nam najbardziej pasuje. Przy następnej okazji będziemy wiedzieli w co konkretnie chcielibyśmy zagrać dłużej. Dodatkowo na duży plus jest profesjonalna obsługa w salonie. Dziękujemy Szymkowi za wprowadzenie w rozgrywkę i ciekawy dobór gier na podstawie naszych sugestii :)

Anna Ł.

Byłam mile zaskoczona, bo myślałam, że to nie moja bajka. Bawiłam się świetnie; wyszłam spocona i zadowolona. Obsługa w osobie Szymona przesympatyczna. Czułam się bezpiecznie i komfortowo. Szymon, bardzo dziękuję

Liliia L.

Fajne miejsce na zabawę i odpoczynek od pracy

Anna C.

Wszystko super. Bardzo miła pani z obsługi pomogła wybrać fajne gry zarówno żeby pograć w dwie osoby jak i każdy sam. Były nawet horrory.

Vira

Bardzo fajna przygoda, pełno wrażeń i emocji. Polecam

Wyświetlono 5 z 8

Zobacz inne propozycje