Przygoda w Wirtualnym Świecie dla Dwojga | Wrocław

Zobacz film
5.0 4 Opinie

Przygoda w Wirtualnym Świecie dla Dwojga | Wrocław


Wrocław
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

159,99 zł

159,99 zł

O prezencie

Pragniecie przeżyć wspólną wyprawę do zupełnie innego nieznanego świata? Teraz jest to możliwe. Przenieście się w miejsca, które nie istnieją w realnej rzeczywistości i zbierzcie niepowtarzalne doświadczenia. Macie ochotę pobawić się magią? A może uwielbiacie ze sobą rywalizować? To świetnie, bo wirtualna rzeczywistość otwiera drzwi do wielu, pasjonujących wydarzeń. Na początek możecie spróbować swoich sił w samochodowym wyścigu czy pojedynku. W tej rzeczywistości nic nie jest niemożliwe, a konsekwencje nie mają żadnego znaczenia. Przekonajcie się o tym. Przeżyjcie Przygodę w Wirtualnym Świecie!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje 60-minutową przygodę w wirtualnym świecie dla 2 osób.

Na czym polega realizacja?

Po założeniu specjalnych gogli odwiedzicie wirtualne światy - wrażenie jest tak realistyczne, że ciężko będzie Wam odróżnić wirtualny świat od tego prawdziwego.

Czy można samemu wybrać grę?

Jak najbardziej, sami dobierzecie rozrywkę do własnych oczekiwań i poziomu umiejętności. Do wyboru macie ponad 25 animacji i gier m.in. strzelanie do zombie, wycieczki do Tajlandii, dżungli lub horrory pełne grozy.

Czy osoby towarzyszące mogą obserwować realizację prezentu?

Tak, osoby obserwujące widzą co się dzieje w wirtualnym świecie na specjalnym monitorze.

Przygoda w Wirtualnym Świecie dla Dwojga | Wrocław to nietuzinkowy prezent dla każdego – wielość scenariuszy sprawia, że wszyscy znajdą coś dla siebie. Jeżeli chcesz być oryginalnym, taka rozrywka może uchodzić za ciekawy i szalony pomysł na prezent na Walentynki.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Gry i zabawy są tak różnorodne, że z łatwością dobierzecie rozrywkę do własnych oczekiwań i poziomu umiejętności. Sprawdzanie wolnych terminów oraz rezerwacje odbywają się za pośrednictwem strony internetowej Wykonawcyhttps://intovr.pl/rezerwacja


Sprawdź na mapie


Realizacja

INTOVR

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

5.0 4 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Anna Ł.

Byłam mile zaskoczona, bo myślałam, że to nie moja bajka. Bawiłam się świetnie; wyszłam spocona i zadowolona. Obsługa w osobie Szymona przesympatyczna. Czułam się bezpiecznie i komfortowo. Szymon, bardzo dziękuję

Liliia L.

Fajne miejsce na zabawę i odpoczynek od pracy

Anna C.

Wszystko super. Bardzo miła pani z obsługi pomogła wybrać fajne gry zarówno żeby pograć w dwie osoby jak i każdy sam. Były nawet horrory.

Vira

Bardzo fajna przygoda, pełno wrażeń i emocji. Polecam

Maryna

Bardzo nam się podobało! Bardzo fajne gry!

Wyświetlono 5 z 7

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.