JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Przygoda w Wirtualnym Świecie dla Dwojga | Wrocław

Przygoda w Wirtualnym Świecie dla Dwojga | Wrocław


Wrocław
2 os.

159,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
159,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Pragniecie przeżyć wspólną wyprawę do zupełnie innego nieznanego świata? Teraz jest to możliwe. Przenieście się w miejsca, które nie istnieją w realnej rzeczywistości i zbierzcie niepowtarzalne doświadczenia. Macie ochotę pobawić się magią? A może uwielbiacie ze sobą rywalizować? To świetnie, bo wirtualna rzeczywistość otwiera drzwi do wielu, pasjonujących wydarzeń. Na początek możecie spróbować swoich sił w samochodowym wyścigu czy pojedynku. W tej rzeczywistości nic nie jest niemożliwe, a konsekwencje nie mają żadnego znaczenia. Przekonajcie się o tym. Przeżyjcie Przygodę w Wirtualnym Świecie!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje 60-minutową przygodę w wirtualnym świecie dla 2 osób.

Na czym polega realizacja?

Po założeniu specjalnych gogli odwiedzicie wirtualne światy - wrażenie jest tak realistyczne, że ciężko będzie Wam odróżnić wirtualny świat od tego prawdziwego.

Czy można samemu wybrać grę?

Jak najbardziej, sami dobierzecie rozrywkę do własnych oczekiwań i poziomu umiejętności. Do wyboru macie ponad 25 animacji i gier m.in. strzelanie do zombie, wycieczki do Tajlandii, dżungli lub horrory pełne grozy.

Czy osoby towarzyszące mogą obserwować realizację prezentu?

Tak, osoby obserwujące widzą co się dzieje w wirtualnym świecie na specjalnym monitorze.

Chcesz podarować bliskim oryginalny prezent dla dwojga? Przygoda w Wirtualnym Świecie dla Dwojga to nietuzinkowy prezent dla każdego – wielość scenariuszy sprawia, że wszyscy znajdą coś dla siebie. Jeżeli chcesz być oryginalnym, taka rozrywka może uchodzić za ciekawy i szalony pomysł na prezent na Walentynki.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent przeznaczony jest dla 2 os. Gry i zabawy są tak różnorodne, że z łatwością dobierzecie rozrywkę do własnych oczekiwań i poziomu umiejętności. Sprawdzanie wolnych terminów oraz rezerwacje odbywają się za pośrednictwem strony internetowej Wykonawcyhttps://intovr.pl/rezerwacjaLISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (3)

Wszystkie opinie(3)
1 2 3 4 5
Vira

Bardzo fajna przygoda, pełno wrażeń i emocji. Polecam

Dawid

Niezapomniane wrażenia dzięki możliwości dopasowania rozrywki do własnych potrzeb i upodobań. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Świetna zabawa, doskonała obsługa. Duża dostępność gier i symulacji. Początkowe animacje już świetnie obrazują jaka wspaniała przygoda Nas czeka za chwilkę. Świetny sprzęt którym realizowana jest usługa. Spędzony czas w StrefieVR to naprawdę dobrze spędzony czas. Nie wiadomo kiedy minęło 1,5 godziny. Świetna zabawa. Polecam.

Andrzej

Dostałem na prezent voucher na przygodę w wirtualnej rzeczywistości, a z racji iż jestem zapalonym graczem - był trafiony w 100% :) polecam, wspaniała obsługa i niesamowite wrażenia. Chyba najlepszy prezent dla grających facetów jaki można dostać :)

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.