JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Strefa Relaksu - 300 zł | Białystok

Strefa Relaksu - 300 zł | Białystok


Białystok
1-2 os.

300 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
300 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Wybierz wolny weekend i spędź go w atmosferze pełnej relaksu i odprężenia. Zachwyć się różnymi technikami masażu i wybierz swój ulubiony. Usiądź na wygodnym fotelu i pozwól, by twoje ciało zaznało rozkosznego wypoczynku, a umysł doznał całkowitego wyciszenia. Zbierz nową porcję energii, którą będziesz zarażać jeszcze długo po zabiegach. Wybierz z bogatej oferty zabiegi, które najbardziej przypadły Ci do gustu. Zadbaj o gładkość, nawilżenie i relaks dla swojej skóry już teraz!

Co obejmuje prezent?
Osoba obdarowana otrzymuje Voucher o wartości 300zł, który może wykorzystać na wybrane zabiegi z oferty Salonu Urody i Spa Evolution.

Ile trwa przeżycie?
Czas trwania - w zależności od wybranego zabiegu.

Czy wiesz, że…
Określenie SPA pochodzi od początkowych liter łacińskich słów "sanitas per aquas" oznaczających "zdrowie dzięki wodom" lub "sanus per aquam", czyli "zdrowy dzięki wodzie".
W Europie określenie SPA zarezerwowane jest dla klasycznych uzdrowisk, jak i dla nowoczesnych centrów zdrowia. Tak również nazywa się sławne uzdrowisko w Belgii, w prowincji Liege, znane na całym świecie z gorących leczniczych źródeł.

Voucher kwotowy 300 sprawdzi się jako:
prezent dla dziewczyny, podarunek dla mamy, upominek dla koleżanki.

Każda kobieta doceni możliwość odprężenia się i zadbania o swoje ciało. Pomóż jej spełnić marzenia i podaruj unikalny prezent, którym jest Voucher kwotowy 300 zł na wykorzystanie w Salonie Urody i Spa Evolution. Voucher sprawdzi się jako wyjątkowy prezent dla dziewczyny czy niezwykły podarunek dla mamy. Spraw radość koleżance i podaruj jej niespotykany upominek, dzięki któremu przeżyje cudowną przygodę w Spa. Spraw radość swoim bliskim i wywołaj szeroki uśmiech na ich twarzach!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Białystok

Obowiązujący strój

Na miejscu otrzymasz jednorazową bieliznę, szlafrok oraz klapki.

Czas trwania

W zależności od wybranego prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje Voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w Salonie Urody i SPA Evolution.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.