Rytuał Rewitalizujący dla Ciała i Duszy Yon-ka Paris | Kielce

0.0 0 Opinie

Rytuał Rewitalizujący dla Ciała i Duszy Yon-ka Paris | Kielce


Kielce
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

499,00 zł

499,00 zł

O prezencie

Zmęczone ciało i umysł staną się przeszłością i wspomnieniem, gdy pozwolisz oddać się w ręce profesjonalisty. Posłuży się on najwyższej jakości kosmetykami, które dzięki swoim właściwościom zabiorą ciało i umysł w inny wymiar odpoczynku oraz pielęgnacji jednocześnie. Mięśnie rozluźnią się, a nieprzyjemny stres połączony ze zmęczeniem zamienią się w relaks i odprężenie. Niech odpoczynek ogarnie ciało, a także duszę, a wyobraźnia przeniesie Cię w najpiękniejsze zakątki świata. To od Ciebie zależy, jakie miejsce dzięki pobudzającym wyobraźnię olejkom odwiedzisz.

Jak wygląda przebieg przeżycia?
Rytuał rewitalizujący dla Ciała i Duszy Yon-ka Paris jest niezwykle wyjątkowy ze względu na to, że o jego przebiegu decyduje osoba obdarowana. Do wyboru jest jeden z czterech zapachów, które pozwolą przywołać wyobraźni niesamowite miejsca.

Jaki cel ma zabieg?
Rytuał wykonywany jest z najwyższej jakości, francuskich kosmetyków firmy Yon-ka, które mają na celu zapewnić obdarowanemu odprężenie. Ponadto skóra po zabiegu jest zrewitalizowana, a dzięki masażowi rozluźniona.

Czy wiesz, że…
Skład kosmetyków marki Yon-ka są dobierane z wyselekcjonowanych wyciągów roślinnych i pierwiastków morskich, które współdziałając ze sobą, zapewniają natychmiastowy efekt.

Rytuał rewitalizujący dla Ciała i Duszy Yon-ka Paris sprawdzi się jako:
prezent dla Szefowej, upominek na Dzień Kobiet, podarunek na Dzień Babci.

Poszukujesz prezentu na Dzień Kobiet lub na Dzień Babci, który zapewni obdarowanej osobie ogromną dawkę relaksu i odprężenia? Zaskocz bliską osobę i podaruj jej przeżycie, o jakim nawet nie marzyła. Prezent dla Szefowej, który zaskoczy ją, a nawet wprowadzi w zdumienie to strzał w dziesiątkę. Odpoczynek i regeneracja to ulubiona forma podarunku dla kobiet, które wywołuje na ich twarzy radość.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Klinika Urody Jean Baptiste

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.