JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Rytuał „Detox” | Wrocław

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Rytuał „Detox” | Wrocław


Wrocław
1 os.

289,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
289,99 zł

Stres, praca, codzienne obowiązki... To wszystko sprawia, że często zapominamy o niezbędnym odpoczynku. Zapewnij sobie prawdziwe wytchnienie od szarej rzeczywistości i wybierz się na Rytuał "Detox" do jednego z najlepszych Salonów SPA we Wrocławiu! To oczyszczająca ceremonia całego ciała z eksfoliacją skóry, czyli usunięciem martwych komórek naskórka. Zabieg jest połączeniem specjalnie przygotowanego peelingu cukrowego, maski detoksykującej oraz masażu limfodrenującego. Uwalnia organizm od toksyn, napięć, likwiduje zastoje limfatyczne, a co najważniejsze ujędrnia. Twoja skóra będzie odświeżona i rozjaśniona, a dzięki temu piękniejsza! Podaruj sobie ten cudowny relaks i ciesz się tą wyjątkową chwilą przez długi czas!

Co obejmuje prezent?
W skład prezentu wchodzi: 100-minutowy, oczyszczający rytuał wellness całego ciała, czyli peeling cukrowy, maska detoksykująca, 40 - minutowy masaż limfodrenujący. Na miejscu osoba obdarowana otrzyma ręcznik, jednorazowe klapki i w razie potrzeby jednorazową bieliznę.

Jak przebiega realizacja?
Po przygotowaniu się, masażystka zaprasza na miejsce, gdzie odbędzie się rytuał. Cała realizacja kończy się krótkim relaksem.

Czy występują jakieś przeciwwskazania?
Przewlekłe choroby, choroby dermatologiczne, ciąża i czas karmienia.

Jakie są korzyści z realizacji prezentu?
Zabieg uwalnia organizm z toksyn, usuwa martwy naskórek, likwiduje zastoje limfatyczne oraz ujędrnia ciało. Skóra staje się rozjaśniona i odświeżona.

Jeśli chcesz sprawić radość Ukochanej niebanalnym pomysłem na prezent, podaruj jej Rytuał "Detox"! Wizyta w profesjonalnym Salonie Piękności nie tylko zachwyci każdą Kobietę, lecz także pozwoli na prawdziwy odpoczynek od codziennych obowiązków. Podaruj voucher na ten oryginalny upominek dla Żony , Mamy lub Przyjaciółki i przekonaj się, że to idealny gift na Urodziny, Imieniny, Rocznicę i Święta. Idź z duchem czasu - zmień marzenia we wspomnienia!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

100 min.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: oczyszczajacy rytuał wellness, ręcznik i jednorazowe klapki (jeżeli będzie potrzeba, także jednorazową bieliznę). Przeciwwskazania: przewlekłe choroby, choroby dermatologiczne, ciąża i czas karmienia. Konieczna wcześniejsza rezerwacja.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1940
Filtruj Prezenty

Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Anna Ł.

Profesjonalna i miła obsługa, przyjemny klimat. Polecam!

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.