Romantyczny Masaż dla Dwojga | Kraków

1 2 3 4 5 (8)
Kraków
2 os.

260 zł 288 zł -10%

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Wybierzcie się do Spa i cieszcie się chwilą, tylko dla siebie. Romantyczny Masaż dla Dwojga odbywa się w nastrojowej sali z muzyką, która wprowadzi Was w odpowiednie samopoczucie. W tym czasie Wasze ciała zostaną obdarowane rozluźniającym masażem, z wykorzystaniem delikatnych olejków, który pozwoli pozbyć się napięcia. Wspólnie spędzone chwile zbliżą Was do siebie, a w pamięci zostaną cudowne wspomnienia.

 

Pakiet obejmuje:

  • Lampkę szampana, przed sesją
  • Masaż dla dwojga, wykonywany jednocześnie
  • Jednorazową bieliznę, szlafrok oraz klapki

 

Romantyczny Masaż dla Dwojga to idealny prezent dla par. W pędzącym świecie, często zapominamy o sobie i bliskich, poświęcając im zbyt mało czasu. Ten prezent pozwoli zbliżyć się do siebie, jednocześnie zrelaksować i odpocząć od zgiełku miasta. Intymną atmosferę zapewnia eleganckie Spa w centrum Krakowa. Podaruj romantyczne chwile drugiej połówce, lub swoim bliskim.


Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Romantyczny Masaż dla Dwojga odbywa się w nastrojowej sali z muzyką. Obie osoby masowane są równocześnie. Serwowany jest szampan. Na miejscu otrzymasz jednorazową bieliznę, szlafrok oraz klapki. Przeciwwskazania: przewlekłe choroby, choroby dermatologiczne, ciąża i czas karmienia.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności