Przygoda w Wirtualnym Świecie | Warszawa

1 2 3 4 5 (9)
Warszawa
1 os.

69 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Zdarzyło Ci się kiedyś marzyć o tym, aby wejść bezpośrednio do wirtualnej rzeczywistości i przeżyć, czego na co dzień nie masz możliwości doświadczyć? Jeżeli tak, to Przygoda w Wirtualnym Świecie będzie dla Ciebie fantastycznie spędzonym czasem. Czeka Cię półtoragodzinna wyprawa do przyszłości i kosmiczne podróże, albo wielka ekspedycja do czasów minionych, podczas której zobaczysz dinozaury w całej ich grozie i okazałości. Podczas przygód doświadczysz wielu skrajnych emocji i zużyjesz dużo energii. Dlatego po wszystkim czeka Cię smaczna pizza. Baw się dobrze!Co obejmuje prezent?

Co obejmuje prezent?

90 minut zabawy w wirtualnej rzeczywistości oraz smaczną pizze! 

Jak przebiega realizacja?

Osoba obdarowana wybiera gry, z jakich chce skorzystać podczas realizacji, następnie przechodzi krótki instruktaż dotyczący obsługi sprzętu. Na koniec pozostaje już tylko dobra zabawa. 

Jakie gry dostępne są podczas realizacji?

Zestawienie gier dostępne jest na stronie naszego Wykonawcy - Disco:vr 

Przygoda w Wirtualnym Świecie sprawdzi się jako:

prezent dla dziecka, prezent na wieczór kawalerski, prezent na urodziny.

Jeżeli nie masz dobrego pomysłu na prezent dla dziecka, to wiedz, że emocjonująca Przygoda w Wirtualnym Świecie jest czymś wprost stworzonym dla młodych ludzi. Podarunek gwarantuje niezapomnianą zabawę, którą każda młoda osoba zapamięta na długi czas. Tego typu upominek sprawdzi się przy każdej niemal okazji – zarówno na urodziny, jak i mikołajki, będzie również oryginalną propozycją na prezent na Dzień Dziecka.


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, nie krępujące ruchów ubranie.

Czas trwania

1,5 godziny

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Osoby noszące okulary muszą liczyć się z tym, że ich typ okularów może nie pasować do googli. Dla obdarowanych zaserwowana będzie pizza.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności