Przygoda w Wirtualnym Świecie dla Dwojga | Wrocław

0.0 0 Opinie

Przygoda w Wirtualnym Świecie dla Dwojga | Wrocław


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Chcielibyście przeżyć niesamowite przygody, ale nie ruszać się z miasta? Pragniecie zastrzyku adrenaliny, ale całkowicie bezpiecznego? Skorzystajcie z Przygody w Wirtualnym Świecie dla Dwojga! Wyjątkowe emocje, które towarzyszą przenikaniu się świata wirtualnego z rzeczywistym, dostarczą Wam niezapomniane wrażenia i niesamowite doznania! Po sesji spędzonej wspólnie nie będziecie chcieli wrócić do domu! Zanurzcie się razem w ten tajemniczy świat!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wstęp do strefy VR dla dwóch osób.

Ile trwa Przygoda w Wirtualnym Świecie?
Taka przygoda trwa 60 minut.

Czy możliwe są jakieś skutki uboczne podczas korzystania z okularów VR?
W trakcie użytkowania gogli wizyjnych zaczyna pracować błędnik, u niektórych osób może to skutkować zawrotami głowy lub wywołaniem choroby lokomocyjnej.

Czy osoba nosząca okulary może skorzystać z oferty?
Najlepszym rozwiązaniem jest przyjście na realizację w soczewkach kontaktowych. Jeżeli nie jest to możliwe skorzystanie z gogli w okularach, niestety może to skutkować obniżonym komfortem użytkowania, np. uwieraniem w niektórych miejscach twarzy, w niektórych goglach wizyjnych w ogóle nie można korzystać w okularach.

Czy wiesz, że…
Termin wirtualna rzeczywistość powstał w 1987 roku podczas intensywnych prac nad nową technologią, które prowadził Jaron Lanier. Doświadczenie korzystania z tej technologii jest tak realistyczne, że użytkownik niemalże czuje się jakby odwiedzał konkretne miejsce lub rzeczywiście brał udział w prezentowanej aktywności.

Przygoda w Wirtualnym Świecie dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent ślubny, prezent świąteczny

Szukasz wyjątkowego prezentu dla pary? Marzysz o zapewnieniu bliskim niesamowitej rozrywki? Przygoda w Wirtualnym Świecie to doskonały upominek dla każdej pary! Adrenalina i zabawa towarzyszące temu wydarzeniu sprawią, iż jest to wymarzony podarunek ślubny lub świąteczny! Emocje i niezapomniane wrażenia gwarantowane!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby oglądające.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje wstęp do strefy VR dla dwóch osób. Udział w zabawie mogą brać osoby od 13 r. ż. Na realizację należy przybyć 15 min. przed rezerwacją.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Taverna

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

 

Bardzo fajna zabawa. Pierwszy raz miałem okazję grać w VR, ale dzięki życzliwej obsłudze szybko zrozumiałem jak wszystko dziala i cieszyłem się zabawą. Można też grać w multiplayerze, więc jako prezent dla pary super się sprawdza. Można razem strzelać do Zombie albo grać w ping ponga. Dobrze wykorzystany voucher :)

Ala B

Wspaniałe przeżycie.!!!! Polecam Wirtualny Świat młodszym i starszym. Osoba powadząca to prawdziwy pasjonat.

Dawid St.

Na pewno tam wrócimy, by ponownie się świetnie bawić. Super obsługa.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.