Przygoda w Wirtualnej Rzeczywistości dla Przyjaciół | Toruń

0.0 0 Opinie

Przygoda w Wirtualnej Rzeczywistości dla Przyjaciół | Toruń


Toruń
3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

129,00 zł

129,00 zł

O prezencie

Lubicie aktywnie spędzać czas i poznawać nowe miejsca? Wskoczcie do wirtualnego świata i stańcie się bohaterami w nieziemskich przygodach! Zmierzcie się z rzeczywistością, którą znacie tylko z ekranu komputera i przekonajcie się, kto pokona więcej potworów, a kto prześcignie resztę w ekstremalnych wyścigach. Brzmi ekscytująco? VR to gwarancja najlepszej zabawy i przeżyć, jakich nie doświadczycie w realu. Maksimum doznań, zero konsekwencji - game on!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje 60-minutową zabawę w salonie gier VR dla trzech osób.

Co to jest VR?
VR (virtual reality) to inaczej wirtualna rzeczywistość, czyli jedna z najnowszych technologii, która pozwoli Ci przenieść się w inny świat dzięki okularom VR i zagwarantuje rozrywkę na wysokim poziomie.

Jakie gry są dostępne w salonie?
Do dyspozycji pozostają przede wszystkim gry Virtual Reality, jak i również Retrokomputery, gry planszowe i inne. Obdarowany ma możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji dostępnych w salonie.

Czy na miejscu można liczyć na opiekę personelu?
Oczywiście! Wyspecjalizowany personel zadba o bezpieczeństwo i komfort graczy podczas każdej sesji zabawy.

Czy zabawa w salonie VR może wywołać zawroty głowy?
Osoby, które mają problemy z błędnikiem mogą (choć nie muszą!) być narażone na chorobę lokomocyjną podczas grania. Reszta nie musi się o nic martwić! Mit zawrotów głowy powstał w czasach, kiedy technologia VR nie była jeszcze wystarczająco dopracowana. Dzisiejszy sprzęt pozwala na świetną zabawę bez skutków ubocznych.

Przygoda w Wirtualnej Rzeczywistości dla Przyjaciół sprawdzi się jako:
prezent dla grup, prezent dla znajomych, podarunek dla kolegi

Szukasz oryginalnego prezentu dla przyjaciela? Zapomnij o nudnych przedmiotach i postaw na doznania, które zbudują wspólne wspomnienia. Jak to zrobić? Zabierz swoja ekipę na niezapomniany wypad do wirtualnej rzeczywistości! Taki podarunek dla znajomych z pewnością zrobi wrażenie oraz zapewni Wam nieziemską zabawę.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Toruń

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 60-minutową zabawę w salonie gier VR dla trzech osób. Możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji dostępnych w salonie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Player VR

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.