JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Przygoda na Linach dla Całej Rodziny

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Przygoda na Linach dla Całej Rodziny

Kobylnica
3 os.

89 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Nie macie planów na ciepłe popołudnie? A może chcecie wspólnie spędzić czas na świeżym powietrzu? Park linowy to coś dla Was! To niebywały plac zabaw, który sprawia radość nie tylko dziecku, lecz także rodzicom. Zapnijcie uprzęże, załóżcie kaski i ruszajcie na spotkanie przygodzie! Niezależnie od tego czy wybierzecie trasę Lhotse czy też Everest, na waszej drodze pojawi się cała masa wyzwań! Platformy, przejścia i liny to tylko cześć przeszkód jakie spotkacie na swojej drodze. Przekonajcie się ile świetnej zabawy oraz satysfakcji może dostarczyć spacer po linie. Jesteście gotowi na rodzinną przygodę nad ziemią? Świetna zabawa i wyborne wspomnienia gwarantowane.


Prezent obejmuje:

  • Krótkie szkolenie teoretyczne,
  • Sprzęt niezbędny do wspinaczki,
  • Opiekę instruktora,
  • Przejście trasy Lhotse lub Everest dla każdej z obdarowanych osób.

Potrzebny Ci jest fajny prezent dla całej rodziny? Nie musisz szukać dalej! Przygoda na linach dla całej rodziny to niebanalny prezent dla rodziców oraz dziecka. To nie tylko świetna zabawa i miłe wspomnienia, lecz także czas spędzony w gronie rodziny. To recepta na genialny prezent na Gwiazdkę, urodziny, Dzień dziecka lub Mikołajki! Szukasz czegoś innego? Sprawdź nasz katalog marzeń i przekonaj się, jakie cudowne prezenty przygotowaliśmy z myślą o Twojej rodzinie.

Miejsce realizacji

Kobylnica

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

1,5 godziny

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Prezent umożliwia przejście trasy Lhotse lub Everest. Prezent przeznaczony dla dorosłych i dzieci od 13 roku życia. Minimalna wymagana rozpiętość ramion to 180 cm. Tor Lhotse znajduje się od 5 do 8 metrów nad ziemią. Tor Everest znajduje się od 5 do 12 metrów nad ziemią.


LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.