Poznaj Sexy Dance | Wiele Lokalizacji

Poznaj Sexy Dance | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Wrocław, Trójmiasto, Szczecin
1 os.

99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
99 zł

Wiesz jak połączyć taniec latynoamerykański i fitness? A może chcesz połączyć pełnoprawny trening i taniec brzucha? Sexy Dance powstał z myślą o Tobie! To niesamowite połączenie ćwiczeń modelujących sylwetkę i tańca podkreślającego kobiecy powab. Chcesz uwolnić swój seksapil i zadbać o formę? Doświadczona Instruktorka pokaże Ci w jaki sposób ćwiczyć aby osiągnąć doskonałość w tańcu. Naucz się nowych form tanecznych i przekonaj się, jaki nieokiełznany potencjał w Tobie drzemie. Wystarczy jedynie odrobina praktyki aby go wydobyć i olśnić wszystkich wokół! Pamiętaj, taniec to wolność - zwłaszcza ten, który podkreśla Twoje atuty... Instruktorka, sala taneczna i energetyzująca muzyka czekają na Ciebie!

Realizując Prezent:

  • Spędzisz godzinę na sali treningowej,
  • Otrzymasz opiekę profesjonalnego instruktora,
  • Poznasz tajniki sexy dance!


Nie wiesz jaki prezent kupić swojej ukochanej? A może potrzebny Ci jest ciekawy upominek dla znajomej? Poznaj Sexy Dance to super prezent dla kobiety, która chce wyzwolić swój seksapil! Niezależnie od tego, czy chcesz podarować prezent na urodziny, rocznicę czy Walentynki, ten prezent to strzał w dziesiątkę! Kurs zmysłowego tańca na prezent dla dziewczyny, to nie tylko wielka niespodzianka, lecz także gwarancja dobrej zabawy. Wykaz się kreatywnością, podaruj voucher na prezent i ciesz się radością bliskiej osoby.

Dostępne Prezenty i lokalizacje.

W celu dokonania rezerwacji wybierz jeden z poniższych prezentów.

Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą na etapie realizacji.

Filtruj Prezenty
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 5
Filtruj Prezenty

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Wrocław, Trójmiasto, Szczecin

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, strój sportowy. Obuwie może być taneczne lub sportowe. Prosimy o nie zakładanie butów z czarną gumową podeszwą, która rysuje parkiet.

Czas trwania

około 1 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Zajęcia prowadzone w grupie o poziomie początkującym w renomowanych szkołach tańca. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.