(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poznaj Salsę dla Dwojga | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinii

Poznaj Salsę dla Dwojga | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Wrocław
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

189,99 zł

189,99 zł

O prezencie

Zmysłowy taniec? Pikanteria? Poznajcie Salsę, która wprawi Wasze ciała w ruch! Czeka Was niesamowita przygoda pod okiem instruktora, który przekaże Wam podstawy tańca i nauczy odpowiedniej techniki. Dzięki tej przygodzie nabędziecie wiele nowych doświadczeń, które możecie wykorzystać przy każdej roztańczonej okazji! Taniec wywoła w Was wiele pozytywnych emocji, oraz pozwoli choć na chwilę zapomnieć o codziennych obowiązkach. Przed Wami chwile zapomnienia, które wzbudzą namiętność i poruszą Wasze ciała. Latynoamerykańskie rytmy sprawią, że nie będziecie mogli ustać w miejscu, a na Waszych twarzach pojawi się uśmiech. Przygotujcie się na dużą dawkę endorfin!

Prezent obejmuje:

  • Lekcję salsy dla 2 osób,
  • Opiekę profesjonalnego instruktura,
  • Dobrą zabawę!

Szukasz pomysłu na prezent na Walentynki? Chcesz zaskoczyć swoją drugą połówkę? Lekcja salsy to znakomita propozycja na prezent dla zakochanych! Jeśli chcesz zrobić komuś miłą niespodziankę podaruj, to podaruj voucher prezentowy i niezapomniane przeżycia. Taki upominek dla pary to także fantastyczny prezent na ślub. Salsa to taniec pełen zmysłów, który jeszcze bardziej zbliży do siebie dwoje ludzi. Podaruj ten romantyczny prezent swoim bliskim i zaskocz ich swoją kreatywnoscią.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Wrocław

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, strój sportowy. Obuwie może być taneczne lub sportowe. Prosimy o nie zakładanie butów z czarną gumową podeszwą, która rysuje parkiet.

Czas trwania

około 1 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Zajęcia prowadzone w grupie na poziomie początkującym w renomowanych szkołach tańca. W zależności od lokalizacji są to zajęcia Salsy lub Salsy Latino. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wielu Wykonawców na terenie Polski

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2

Zobacz inne propozycje