Poznaj Salsę dla Dwojga | Wiele Lokalizacji

Poznaj Salsę dla Dwojga | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Wrocław, Olsztyn, Trójmiasto
2 os.

189,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
189,99 zł

Zmysłowy taniec? Pikanteria? Poznajcie Salsę, która wprawi Wasze ciała w ruch! Czeka Was niesamowita przygoda pod okiem instruktora, który przekaże Wam podstawy tańca i nauczy odpowiedniej techniki. Dzięki tej przygodzie nabędziecie wiele nowych doświadczeń, które możecie wykorzystać przy każdej roztańczonej okazji! Taniec wywoła w Was wiele pozytywnych emocji, oraz pozwoli choć na chwilę zapomnieć o codziennych obowiązkach. Przed Wami chwile zapomnienia, które wzbudzą namiętność i poruszą Wasze ciała. Latynoamerykańskie rytmy sprawią, że nie będziecie mogli ustać w miejscu, a na Waszych twarzach pojawi się uśmiech. Przygotujcie się na dużą dawkę endorfin!

Prezent obejmuje:

  • Lekcję salsy dla 2 osób,
  • Opiekę profesjonalnego instruktura,
  • Dobrą zabawę!

Szukasz pomysłu na prezent na Walentynki? Chcesz zaskoczyć swoją drugą połówkę? Lekcja salsy to znakomita propozycja na prezent dla zakochanych! Jeśli chcesz zrobić komuś miłą niespodziankę podaruj, to podaruj voucher prezentowy i niezapomniane przeżycia. Taki upominek dla pary to także fantastyczny prezent na ślub. Salsa to taniec pełen zmysłów, który jeszcze bardziej zbliży do siebie dwoje ludzi. Podaruj ten romantyczny prezent swoim bliskim i zaskocz ich swoją kreatywnoscią.

Dostępne Prezenty i lokalizacje.

W celu dokonania rezerwacji wybierz jeden z poniższych prezentów.

Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą na etapie realizacji.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 6
Filtruj Prezenty

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Wrocław, Olsztyn, Trójmiasto

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, strój sportowy. Obuwie może być taneczne lub sportowe. Prosimy o nie zakładanie butów z czarną gumową podeszwą, która rysuje parkiet.

Czas trwania

około 1 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Zajęcia prowadzone w grupie na poziomie początkującym w renomowanych szkołach tańca. W zależności od lokalizacji są to zajęcia Salsy lub Salsy Latino. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.