Poznaj Jogę (4 treningi) | Kraków

0.0 0 Opinie

Poznaj Jogę (4 treningi) | Kraków


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Jest niewiele sportów, które łączą ze sobą grację ruchu oraz wewnętrzne wyciszenie. Chcesz osiągnąć harmonię ducha i ciała? Poznaj Jogę to przeżycie dla Ciebie! Zostaw stres za sobą i spróbuj połączyć medytację z aktywnością gimnastyczną. Pod okiem doświadczonych instruktorów poznasz podstawowe figury praktykowane w jodze. To sport dostępny dla wszystkich, niezależnie od wieku, kondycji oraz sprawności fizycznej. Zadbaj o swoje zdrowie, wejdź na ścieżkę duchowej i fizycznej odnowy! Zdziwisz się jak szybko osiągniesz stan wyciszenia i pełnej koncentracji. Kto wie, może odnajdziesz swój własny sposób na stres i napięcie.

Realizując prezent:

  • Odbędziesz cztery grupowe treningi Jogi,
  • Każdy trening odbywa się pod okiem instruktora i trwa 90 minut.


Nie wiesz jaki prezent na gwiazdkę sprawi radość bliskiej Ci osobie? Podaruj przeżycie! Poznaj Jogę (4 treningi) to genialny podarunek dla każdego, kto chce znaleźć unikalny sposób na poradzenie sobie ze stresem. To fajny prezent na Boże Narodzenie, Urodziny, Imieniny czy też rocznicę lub Dzień Kobiet! Pamiętaj, że życie to przygoda - podaruj fajny prezent i miłe wspomnienia.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

4 treningi po 1,5 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Karnet miesięczny na 4 treningi 90 minutowe. Zajęcia odbywają się w grupach. Wykonawca zapewnia sprzęt potrzeby do prowadzenia zajęć.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Halit Grota Solna

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.