Poznaj Jazz | Trójmiasto

0.0 0 Opinie

Poznaj Jazz | Trójmiasto


Gdańsk
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Fascynuje Cię piękno i zwiewność tanecznych ruchów? Od zawsze chciałaś poruszać się jak najlepsi jazzowi tancerze? Właśnie teraz będziesz miała okazję! Podczas realizacji przekonasz się, ile pracy wymaga nauka konkretnych układów pod okiem wykwalifikowanego instruktora, a także poznasz tajniki ruchów typowych dla tego stylu. Dzięki zajęciom poprawisz kondycję oraz sylwetkę. Spróbuj swoich sił w jednym z najbardziej wymagających, a zarazem najbardziej efektownych stylów. Być może zapragniesz zgłębiać specyfikę tego sportu, dzięki czemu otworzysz sobie drzwi do światowej kariery? Zapisz się na pierwszą lekcje i poznaj niesamowity świat tańca, który porwie Cię na zawsze!

Prezent obejmuje:

  • lekcje tańca trwające po godzinie 
  • opiekę wykwafilokownego instruktora
Chcesz podarować niezwykły prezent osobie, która lubi aktywnie spędzać czas? Zastanawiasz się, jaki podarunek na Dzień Kobiet lub Walentynki będzie najodpowiedniejszy? Poznaj Jazz to rozwiązanie Twojego problemu. Ten oryginalny prezent sprawi, że Twoja żona, narzeczona lub dziewczyna poczuję się naprawdę wyjątkowo ucząc się niesamowitych choreografii od profesjonalnych instruktorów.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Wygodne, nie krępujące ruchów ubranie.

Czas trwania

4 wejścia po 1h

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Kurs odbywa się w grupach. Oferta nie dotyczy grup choreograficznych i formacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Dance Avenue

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.