Pokazy Edukacyjne w Strefie VR dla Dwojga | Warszawa

0.0 0 Opinii

Pokazy Edukacyjne w Strefie VR dla Dwojga | Warszawa


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Szukasz ciekawego prezentu dla dzieci? Musi być to przeżycie, które ma wartość edukacyjną, a przy tym zainteresuje dzieci w każdym wieku? Mamy doskonałe rozwiązanie! Pokazy Edukacyjne w Wirtualnej Rzeczywistości dla Dwojga to niesamowita przygoda, która interesuje nie tylko najmłodszych, ale także dorosłych! Są to jedyne w Polsce, specjalnie stworzone, zajęcia edukacyjne w świecie VR. Zajęcia potęgują zainteresowanie otaczającym nas światem, są świetną zabawą i niezwykłym sposobem na zaciekawienie dziecka nauką. Istnieją dwie ścieżki edukacyjne - kosmos lub afrykańska sawanna i antarktyda - dzięki którym dzieci mogą wybrać się w niezwykłą podróż, która będzie absolutnie bezpieczna i nie wymaga ruszania się z miasta! Zobacz, jak wygląda nauka przyszłości!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje uczestnictwo w specjalnie przygotowanych pokazach edukacyjnych, odbywających się w wirtualnej rzeczywistości. Prezent przeznaczony jest dla dwóch osób. Pokazy prowadzone są przez doświadczonego specjalistę, z wykorzystaniem aplikacji VR.

Jakie zajęcia możemy wybrać?
Możecie wybrać jeden z dwóch tematów przewodnich zajęć:

- Kosmos, czyli kosmiczna podróż, pozwalająca poznać najciekawsze fakty o planetach naszego układu słonecznego, oglądać niebo i całe, niesamowite galaktyki. Po zajęciach, uczestnicy malują planety i obiekty kosmiczne, by utrwalić zdobytą wiedzę. Malowanie w VR to nie tylko świetna zabawa, to także rozwój umiejętności plastycznych i motorycznych oraz pobudzenie kreatywności i wyobraźni u dzieci.

- Afrykańska sawanna i Antarktyda, czyli podróż do centrum Afryki, gdzie uczestnicy poznają egzotyczne zwierzęta w ich naturalnym środowisku (m.in. zebry, żyrafy czy słonie). Zwierzęta można karmić i obserwować jak zachowują się przy poszczególnej pogodzie bądź porze dnia i nocy (można swobodnie manipulować pogodą). Druga część zajęć to kajakowa wyprawa do Antarktydy, gdzie można obejrzeć lodowce i zwierzęta, które żyją w straszliwym zimnie (m.in. pingwiny i lwy morskie).

Ile czasu trwają zajęcia?
Zajęcia trwają 60 minut.

Pokazy Edukacyjne w Wirtualnej Rzeczywistości dla Dwojga sprawdzą się jako:
prezent dla dzieci, prezent na Dzień Dziecka, prezent na urodziny

Niezwykłe przeżycie dla dzieci, które jest interesującą formą nauki. Możliwość poznania trudno dostępnego świata to wspaniały podarunek, który rozwija najmłodszych. Pokazy Edukacyjne w Wirtualnej Rzeczywistości dla Dwojga to ciekawy i emocjonujący prezent dla dzieci w Warszawie. Doskonały upominek świąteczny, imieninowy lub… pomysł na ciekawe spędzenie wolnego czasu z dziećmi. Rozwijający prezent i forma nauki, którą kochają dzieci! Wybierz emocje!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Oaza VR

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.