Podróż po Tanecznych Stylach Świata | Trójmiasto

1 2 3 4 5 (0)
Gdańsk
1 os.

99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Taniec to bardzo szerokie pojęcie, na które składa się wiele stylów i technik. Znalezienie tego właściwego może stanowić nie lada wyzwanie. Teraz masz możliwość poznania różnych rodzajów tańca wyruszając w "Podróż po Tanecznych Stylach Świata"! Weź udział w czterech, niezależnych lekcjach, z których każda będzie dotyczyła wybranego przez Ciebie stylu. Przekonaj się, ile emocji możesz doświadczyć podczas uprawiania tego niesamowitego sportu. Jazz, taniec współczesny, zumba, sexy dance, taniec użytkowy, salsa to tylko niektóre propozycje. Spełnij swoje marzenia i zdecyduj, jaki styl najbardziej odpowiada Twojemu temperamentowi.

Prezent obejmuje:

  • 4 lekcje tańca trwające po godzinie,
  • Wybór innego stylu tanecznego na każdej lekcji,
  • Opiekę wykwafilokownego instruktora.

Zastanawiasz się, co wybrać na prezent dla ukochanej? Chciałbyś sprawić jej wyjątkowy, niebanalny podarunek, ale kompletnie nie masz pomysłu, co to mogłoby być? Podróż po Tanecznych Stylach Świata to świetna propozycja na urodziny czy Dzień Kobiet. Nie zwlekaj i zdecyduj się podarować bliskiej Ci osobie masę pozytywnej energii w postaci lekcji różnych stylów tańca!


Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Wygodne, nie krępujące ruchów ubranie.

Czas trwania

4 wejścia po 1h

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Kurs przeznaczony jest dla jednej osoby i odbywa się w grupach. Każda lekcja może dotyczyć innego stylu tanecznego wybranego spośród aktualnie dostępnych w Szkole Dance Avenue. Oferta nie dotyczy grup choreograficznych i formacji.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.