JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Miesięczny Karnet do Strefy Relaksu | Szczecin

Miesięczny Karnet do Strefy Relaksu | Szczecin


Szczecin
1 os.

189 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
189 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Prowadzisz dynamiczny styl życia i nie wyobrażasz sobie dnia bez sportu? Jeśli tak, wybierz koniecznie Miesięczny Karnet do Strefy Relaksu. To nieograniczony dostęp do części wodnej w jednym z najlepszych Salonów SPA w Szczecinie! Zapewnij sobie prawdziwe odprężenie i przekonaj się na własnej skórze, jak ważny jest aktywny odpoczynek. Każdy znajdzie tu coś dla siebie - nie tylko miłośnicy rekreacji, lecz także wszyscy zapracowani. Zostaw za sobą stres, codzienne obowiązki i wszelkie napięcia... Wejdź do krainy spokoju i wytchnienia. Pamiętaj, że to coś więcej, niż tylko prawdziwe wyciszenie dla ciała. To przede wszystkim ukojenie dla zmysłów. Podaruj sobie ten wyjątkowy czas i rozkoszuj się chwilami tylko dla siebie.

Co obejmuje prezent?
Karnet miesięczny do strefy wodnej bez ograniczeń (jedno wejście dziennie) dla jednej osoby,

Jak przebiega realizacja?
Nieograniczone korzystanie z łaźni parowej, łaźni aromatycznej, łaźni osmańskiej, caldarium (pomieszczenie, w którym można zażyć ciepłych kąpieli), tepidarium (sala wypoczynkowa, w której na ceramicznych, ogrzanych wodą leżankach można zrelaksować się i odpocząć), kabiny śnieżnej (kabina wypełniona puszystym śniegiem z temperaturą wewnątrz do -15 ºC), sauny suchej, natrysków wrażeń (stanowiska natryskowe o różnych kształtach, wyłożone mozaiką szklaną). Każdy z natrysków to indywidualny program wodny. "Karaibska burza" ze światłoterapią i efektami dźwiękowymi, czy „Polarny Fresh” z aromaterapią, pozwalają na chwilowe odprężenie w trakcie zażywania kąpieli pod prysznicem) oraz basenów jacuzzi.

Jakie są korzyści z realizacji prezentu?
Natychmiastowa ulga oraz uwolnienie napięcia, odzyskanie równowagi oraz dobrego samopoczucia. Sauna określana jest gorącą terapią dla ciała i duszy. Regularne korzystanie z sauny zapewnia nie tylko piękną skórę, ale skuteczną redukcję codziennego stresu i zmęczenia.

Jeśli szukasz pomysłu na oryginalny prezent dla aktywnej osoby, sprawdź naszą ofertę! Proponujemy Miesięczny Karnet do Strefy Relaksu w Szczecinie. To prawdziwy relaks i odprężenie dla wszystkich tych, którzy uwielbiają spędzać czas w wodzie - zarówno dla Mamy, Taty, Żony, jak i Przyjaciela! Podaruj ten voucher prezentowy na Urodziny, Imieniny lub Rocznicę i ciesz się radością najbliższych. Świetna zabawa gwarantowana! 

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Do korzystania ze Strefy Wellness należy zabrać ze sobą: czyste obuwie basenowe, ręcznik oraz strój kąpielowy.

Czas trwania

1 miesiąc.

Informacje dla oglądających

Na miejscu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Od momentu pierwszego wejścia, karnet ważny jest miesiąc. Karnet jest imienny, dla jednej osoby i nie można go przekazać osobie trzeciej. Do korzystania ze Strefy Wellness należy zabrać ze sobą: czyste obuwie basenowe, ręcznik oraz strój kąpielowy.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.