Masaż Lomi Lomi | Częstochowa

1 2 3 4 5 (1)
Częstochowa
1 os.

199 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Podaruj sobie egzotyczny zabieg w polskim Spa. Daj zadbać o siebie profesjonalnym masażystom i odpręż się. Hawajski Masaż Lomi Lomi rozluźni napięte mięśnie, poprawi krążenie oraz jędrność Twojej skóry. Jest wykonywany dłońmi, przedramionami lub łokciami. Ciepłe olejki na Twoim ciele oraz rytmy hawajskiej muzyki wprowadzą Cię w niesamowity nastrój. Wypróbuj jak zadziała na Ciebie nietuzinkowy zabieg.

 

Zabieg w Spa obejmuje:

  • Polinezyjski masaż całego ciała
  • Jednorazową bieliznę, szlafrok oraz klapki

 

Hawajski Masaż Lomi Lomi to rewelacyjny prezent, dla tych którzy szukają nowych doznań. Podaruj bliskiej osobie chwile relaksu, w niepowtarzalnej atmosferze. Intensywność masażu dopasowana zostanie do preferencji obdarowanego. Niech cieszy się chwilą tylko dla siebie i pozna tradycyjny rytuał, znany już na całym świecie. Wizyta w Spa to regeneracja duszy i ciała! Obdarowany z pewnością będzie wdzięczny za egzotyczny prezent.


Miejsce realizacji

Częstochowa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Na miejscu otrzymasz jednorazową bieliznę, szlafrok oraz klapki. Przeciwwskazania: przewlekłe choroby, choroby dermatologiczne, ciąża i czas karmienia.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności