Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot | Katowice

Zobacz film
5.0 4 Opinii

Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot | Katowice


Katowice
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,00 zł

299,00 zł

O prezencie

Marzysz o niezwykłej przygodzie, którą będziesz mógł wspominać latami? A może chciałabyś spróbować czegoś “odlotowego”? Zapraszamy na jedyny w swoim rodzaju - Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot w Katowicach! Jeden z najnowocześniejszych aerotuneli w Europie, zapewnia świetną zabawę i niesamowite doświadczenie wszystkim, którzy chcieliby “oderwać się od ziemi”. Swobodny lot, który nie wymaga żadnego sprzętu ani umiejętności, to okazja, by zapomnieć na chwilę o grawitacji i poczuć się wolny niczym latający ptak! Flyspot Katowice zaprasza do specjalnego, szklanego tunelu na niezwykłe latanie - koniecznie weź ze sobą osobę towarzyszącą, która będzie podziwiać Twoje lotnicze umiejętności!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje swobodne loty w tunelu aerodynamicznym, dla jednej osoby.

Jak wyglądają kwestie bezpieczeństwa?
Realizacja odbywa się z doświadczonym instruktorem, który czuwa nad bezpieczeństwem uczestnika. Dodatkowo w tunelu zamontowane są profesjonalne siatki bezpieczeństwa, które nie pozwalają na zbyt wysoki lot, co zapewnia niemal stuprocentowe bezpieczeństwo uczestnikom wydarzenia. Sprzęt jest regularnie sprawdzany i posiada wszystkie niezbędne atesty, wymagane do prowadzenia takiej działalności. Kombinezony są codziennie prane, kaski i gogle dezynfekowane, a zatyczki do uszu są jednorazowe.

Jak działa Aerotunel?
Lot w tunelu aerodynamicznym jest możliwy, dzięki wentylatorom o ogromnej mocy, które wytwarzają wiatr o prędkości sięgającej 330 km/h.

Tunel Aerodynamiczny - jak on wygląda?
Tunel to zamknięta, szklana tuba o średnicy 4,5 metra. Dzięki temu, że jest przezroczysta, osoby obdarowane mogą zabrać ze sobą towarzyszy, którzy będą podziwiać ich popisy.

Ile czasu spędzę w powietrzu?
Uczestnik przeżycia spędza w powietrzu 2x1,5 minuty (łącznie 3 minuty). Jeżeli uważasz, że to krótko, to… jesteś w błędzie. Utrzymanie prawidłowej pozycji w powietrzu to pewnego rodzaju wyzwanie, wymagające wytężonej pracy mięśni (lot w tunelu to niezły trening!). Oczywiście wszystkie informacje, dotyczące m.in. zachowania podczas lotu, czy poprawnej postawy ciała, przekaże Ci instruktor, chwilę przed przeżyciem, w trakcie obowiązkowego szkolenia. Gdy Twoje ciało opuści już adrenalina, to okaże się... że czujesz wszystkie mięśnie, które naprawdę się napracowały. Co ciekawe podczas skoku ze spadochronem faza swobodnego lotu trwa zwykle o połowę krócej niż lot w aerodynamicznym tunelu.

Ile czasu wcześniej należy przybyć na miejsce realizacji?
Żeby spokojnie przygotować się do lotu, na miejscu realizacji należy pojawić się około 30 minut wcześniej przed planowanym lotem.

Jak wygląda realizacja przeżycia?
1. Rezerwujesz dogodny termin - datę oraz godzinę planowanego lotu.
2. Pojawiasz się na miejscu realizacji (30 minut wcześniej).
3. Ubierasz się w specjalny kombinezon.
4. Odbywasz krótkie szkolenie, podczas którego profesjonalny instruktor tłumaczy Ci zasady, ułatwiające swobodne latanie.
5. Pierwszy lot w tunelu aerodynamicznym.
6. Chwila przerwy na odpoczynek.
7. Drugi lot w tunelu aerodynamicznym.
8. Krótkie podsumowanie lotu i wskazówki od instruktora, które można wykorzystać w przyszłości.
9. Obejrzenie filmu z wydarzenia.
10. Chwalenie się znajomym - Tak, naprawdę latałam/latałem!

Czy otrzymam pamiątkę z lotu?
Oczywiście! Film z wydarzenia możesz samodzielnie zgrać na nośnik danych, chwilę po przeżyciu i/lub zostawić adres e-mail i otrzymać odpowiednio zmontowany film na swoją skrzynkę pocztową. Dodatkowo otrzymasz specjalny certyfikat, poświadczający Twoje lotnicze zdolności (aby otrzymać certyfikat, należy się zgłosić do recepcji po odbytym locie).

Czy istnieją inne warianty prezentu?
Tak, prezent dostępny jest również w wersji:
Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot dla Dwojga
oraz
Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot dla Juniorów.

Gdzie odbywa się lot?
Lot w tunelu aerodynamicznym odbywa się w centrum rozrywki - Flyspot.

Jak dojechać na miejsce realizacji przeżycia?
W Katowicach miejsce, w którym odbywa się przeżycie, to ul. Chorzowska 100, budynek znajduje się przy drodze 79, między Spodkiem a Wesołym Miasteczkiem Legendia.

Lot w Tunelu Aerodynamicznym sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, prezent dla mężczyzny, prezent dla kobiety, prezent świąteczny

Szukasz oryginalnego podarunku w Katowicach? Nie wiesz, jaki upominek sprawiłby największą radość ukochanemu lub ukochanej? Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot w Katowicach to niezwykła przygoda, która świetnie sprawdzi się na w roli super prezentu na każdą okazję - imieniny, Święta Bożego Narodzenia, Mikołajki...latanie to wspaniałe przeżycie! Wybierz emocjonujący podarunek dla męża, ojca lub chłopaka i ciesz się jego szczęściem i spełnieniem najskrytszych marzeń. Super prezent, wielka przygoda i wspaniała zabawa - oto przepis na prezent marzeń w Katowicach!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Prezent obejmuje 2 loty po 90 sekund każdy. Na realizację należy zarezerwować około 1,5 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Na realizacji należy pojawić się przynajmniej 30 minut przed zarezerwowaną godziną. Warunkiem uczestnictwa jest brak przeciwwskazań medycznych określonych na podstawie formularza Oświadczenia Użytkownika Tunelu Aerodynamicznego Flyspot.


Sprawdź na mapie


Realizacja

FLYSPOT Katowice

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 4 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Dominika

Lot w tunelu aerodynamicznym jest to przeżycie, które z pewnością zapamiętam na długo oraz które z czystym sumieniem mogę polecić każdemu. Na początku miałam obawy czy to aby na pewno jest dla mnie, bo nie wiedziałam jak to wszystko się odbywa. W pozbyciu się tych obaw pomógł profesjonalny instruktor, który dokładnie wytłumaczył co należy robić oraz jakie gesty stosować w tunelu. Powiedział także aby niczym się nie martwić tylko dobrze bawić i jak najlepiej wykorzystać czas spędzony w tunelu, co bardzo mi pomogło. Kiedy byłam już przygotowana do lotu i miałam już na sobie specjalny kombinezon, zatyczki do uszu, kask oraz gogle zaczęłam odczuwać delikatny stres. Przede mną lot odbywało jeszcze kilka osób, więc mogłam poobserwować jak to dokładniej wszystko wygląda. Obserwując moich poprzedników dokładniej zobaczyłam co powinnam robić i stres, który odczuwałam powoli zmieniał się w ekscytację. Kiedy nadeszła moja kolej i wychyliłam się w stronę tunelu instruktor pomógł mi przybrać odpowiednią pozycję abym mogła wznieść się coraz wyżej. Największym wyzwaniem było ułożenie ciała w taki sposób, aby pozycja była stabilna, co po krótkim czasie mi się udało. Po chwili odpoczynku odbyłam drugi lot, który dostarczył mi jeszcze więcej emocji, zwłaszcza w chwili kiedy wraz z instruktorem wznosiliśmy się pod sam sufit. Na początku wydawało się się, że 3 minuty lotu to dosyć mało, ale szybko przekonałam się, że ten czas w zupełności wystarczy, gdyż taki lot jest dużym wysiłkiem dla mięśni. Na koniec otrzymałam certyfikat oraz nagranie z mojego lotu dzięki czemu mogę zawsze wracać do tego wspaniałego przeżycia oraz zachęcać moich znajomych, aby także spróbowali swoich sił.

Monika

Niezapomniane przeżycie. Gorąco polecam osobą które szukają nowych wrażeń oraz zastanawiają się nad kupnem, warto! Z pewnością zawitam jeszcze raz!

Jesika

Byłam, latałam! Fantastyczna atrakcja, coś nowego i oryginalnego. Świetna organizacja i atmosfera, instruktor miły i profesjonalny. Nie ukrywam, że stresowałam się przed wejściem do tunelu, ale naprawdę warto się odważyć

Sandra

Niesamowita atrakcja, która powala z nóg :) Mega polecam- dobra alternatywa dla skoku ze spadochronem, a także świetna możliwość "pofruwania". Byliśmy tam całą ekipą i każdy wyszedł zadowolony. Polecam!

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.