JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot Lite | Wrocław

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot Lite | Wrocław


Wrocław (okolice)
1 os.

239 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
239 zł

“I believe I can fly…” - teraz dosłownie możesz latać! Spełnij marzenia i skorzystaj z Lotu w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot Lite we Wrocławiu. To nie lot samolotem, ani balonem - czeka na Ciebie niezwykła przygoda, podczas której, dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu, będziesz unosił się w powietrzu. Podczas całego przeżycia będzie towarzyszył Ci profesjonalny instruktor, który zadba o Twoje bezpieczeństwo i… świetną zabawę! Niesamowite doświadczenie, które ciężko opisać słowami, czeka na Ciebie. Tylko czy odważysz się wejść do specjalnego tunelu, aby przeżyć przygodę życia?

Co oznacza wersja Lite?

Lot w Tunelu Aerodynamicznym w wersji LITE można zrealizować od poniedziałku do czwartku.

Czy jest dostępny wariant prezentu, który pozwala na skorzystanie z lotu w aerotunelu w weekend?

Tak, Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot Open.


Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje swobodne loty w tunelu aerodynamicznym, dla jednej osoby.

Jak wyglądają kwestie bezpieczeństwa?
Realizacja odbywa się z doświadczonym instruktorem, który czuwa nad bezpieczeństwem uczestnika. Dodatkowo w tunelu zamontowane są profesjonalne siatki bezpieczeństwa, które nie pozwalają na zbyt wysoki lot, co zapewnia niemal stuprocentowe bezpieczeństwo uczestnikom wydarzenia. Sprzęt jest regularnie sprawdzany i posiada wszystkie niezbędne atesty, wymagane do prowadzenia takiej działalności. Kombinezony są codziennie prane, kaski i gogle dezynfekowane, a zatyczki do uszu są jednorazowe.

Jak działa Aerotunel?
Lot w tunelu aerodynamicznym jest możliwy, dzięki wentylatorom o ogromnej mocy, które wytwarzają wiatr o prędkości sięgającej 330 km/h.

Tunel Aerodynamiczny - jak on wygląda?
Tunel to zamknięta, szklana tuba o średnicy 4,5 metra. Dzięki temu, że jest przezroczysta, osoby obdarowane mogą zabrać ze sobą towarzyszy, którzy będą podziwiać ich popisy.

Ile czasu spędzę w powietrzu?
Uczestnik przeżycia spędza w powietrzu 2x1,5 minuty (łącznie 3 minuty). Jeżeli uważasz, że to krótko, to… jesteś w błędzie. Utrzymanie prawidłowej pozycji w powietrzu to pewnego rodzaju wyzwanie, wymagające wytężonej pracy mięśni (lot w tunelu to niezły trening!). Oczywiście wszystkie informacje, dotyczące m.in. zachowania podczas lotu, czy poprawnej postawy ciała, przekaże Ci instruktor, chwilę przed przeżyciem, w trakcie obowiązkowego szkolenia. Gdy Twoje ciało opuści już adrenalina, to okaże się... że czujesz wszystkie mięśnie, które naprawdę się napracowały. Co ciekawe podczas skoku ze spadochronem faza swobodnego lotu trwa zwykle o połowę krócej niż lot w aerodynamicznym tunelu.

Ile czasu wcześniej należy przybyć na miejsce realizacji?
Żeby spokojnie przygotować się do lotu, na miejscu realizacji należy pojawić się około 30 minut wcześniej przed planowanym lotem.

Jak wygląda realizacja przeżycia?
1. Rezerwujesz dogodny termin - datę oraz godzinę planowanego lotu.
2. Pojawiasz się na miejscu realizacji (30 minut wcześniej).
3. Ubierasz się w specjalny kombinezon.
4. Odbywasz krótkie szkolenie, podczas którego profesjonalny instruktor tłumaczy Ci zasady, ułatwiające swobodne latanie.
5. Pierwszy lot w tunelu aerodynamicznym.
6. Chwila przerwy na odpoczynek.
7. Drugi lot w tunelu aerodynamicznym.
8. Krótkie podsumowanie lotu i wskazówki od instruktora, które można wykorzystać w przyszłości.
9. Obejrzenie filmu z wydarzenia.
10. Chwalenie się znajomym - Tak, naprawdę latałam/latałem!

Czy otrzymam pamiątkę z lotu?
Oczywiście! Film z wydarzenia możesz samodzielnie zgrać na nośnik danych, chwilę po przeżyciu i/lub zostawić adres e-mail i otrzymać odpowiednio zmontowany film na swoją skrzynkę pocztową. Dodatkowo otrzymasz specjalny certyfikat, poświadczający Twoje lotnicze zdolności (aby otrzymać certyfikat, należy się zgłosić do recepcji po odbytym locie).

Czy są jakieś przeciwwskazania do skorzystania z przeżycia?
Tak, takimi przeciwwskazaniami są: problemy z kręgosłupem (niepozwalające na bezpieczne wygięcie się do tyłu), problemy ze stawami barkowymi, przebyty udar bądź zawał serca, choroby psychiczne, stan po spożyciu alkoholu lub zażyciu środków odurzających, waga powyżej 130 kg i w przypadku kobiet - ciąża.

Gdzie odbywa się lot?
Lot w tunelu aerodynamicznym odbywa się w centrum rozrywki - Flyspot.

Jak dojechać na miejsce realizacji przeżycia?
We Wrocławiu z przygody można skorzystać przy ul. Lotniczej 8, w Mirosławicach, mieszczących się koło Wrocławia. Jest to miejsce przy drodze 35, prowadzącej do Świdnicy, niedaleko Doliny Bystrzycy.

Ile czasu jest ważny Voucher na przeżycie?
Z przeżycia można skorzystać przez 3 lata, licząc od daty zakupu.

Lot w Tunelu Aerodynamicznym Lite sprawdzi się jako:
prezent dla chłopaka, prezent na Dzień Kobiet, prezent urodzinowy, prezent świąteczny

Potrzebujesz oryginalnego prezentu we Wrocławiu, który sprawdzi się dla każdego? Chciałbyś zaskoczyć bliską Ci osobę niezwykłym podarunkiem? Wybierz wspaniałą przygodę - Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot Lite we Wrocławiu! Niezwykła możliwość jaką daje aerotunel, czyli okazja, by latać to spełnienie marzeń i fantastyczny upominek - zarówno dla ukochanego, jak i dla ukochanej. Voucher na swobodne latanie w tunelu aerodynamicznym to super prezent, zapewniający emocje, które ciężko opisać słowami! Wybierz emocje i niezwykły podarunek!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław (okolice)

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Prezent obejmuje 2 loty po 90 sekund każdy. Na realizację należy zarezerwować około 1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Zachęcamy do przybycia z osobami towarzyszącymi, mogącymi obserwować i fotografować całą zabawę.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Realizacja możliwa od poniedziałku do czwartku. Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Na miejscu przeżycia należy pojawić się przynajmniej 30 minut przed zarezerwowaną godziną. Warunkiem uczestnictwa jest brak przeciwwskazań medycznych określonych na podstawie formularza Oświadczenia Użytkownika Tunelu Aerodynamicznego Flyspot.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1736
Filtruj Prezenty

Opinie (4)

Wszystkie opinie(4)
1 2 3 4 5
Rekomendowane produkty (1)
Marta Lewandowska

Niesamowite przeżycie, nigdy nie sądziłam, ze będę latać, a to jedno z najprzyjemniejszych i ekscytujących momentów jakie przeżyłam. Każdy powinien tego spróbować a voucher będzie idealnym prezentem na każda okazję. Polecam !

Sara G

Wspaniałe przeżycie, genialni ludzie, zgrany zespół. Na pewno wrócę oraz sprezentuje komuś na prezent bo każda chwila w tym tunelu to niezapomniane doświadczenia. Z pełnym przekonaniem polecam. ps Kazik (który jest instruktorem ) Lata najlepiej w całych Mirosławicach : )

Marta B

Świetna przygoda, mega niezapomniane przeżycia. Wszystko przygotowane na najwyższym poziomie, instruktorzy z pełnym profesjonalizmem i pozytywnym nastawieniem przygotowali do lotu. Szczerze mówiąc, słowa nie mogą opisać poziomu zabawy, który jest zagwarantowany! Bardzo dziękuję za wspaniałe wrażenia. Na pewno tam wrócę nie raz!!!

Natalia Majewska

Coś niesamowitego! Na samym początku bałam się ze względu na lęk wysokości, ale tam NIE ISTNIEJE coś takiego jak lęk wysokości, lot w tunelu aerodynamicznym to niezapomniane przeżycie, dzięki któremu po pierwsze- odbyłam nieziemską przygodę, która sprawiła mi mnóstwo radości i adrenaliny, a po drugie- pokonałam w nim swój lęk wysokości i jakiekolwiek granice i bariery w mojej głowie. Przemiła i profesjonalna obsługa, świetna atmosfera w środku, Serdecznie polecam każdej zainteresowanej osobie, jeśli jeszcze się wahacie, to rozwieję Wasze wątpliwości- NAPRAWDĘ WARTO! Na pewno będę wracać do Flyspot z ogromną radością.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.