JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot Lite | Warszawa

Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot Lite | Warszawa


Warszawa (okolice)
1 os.

239 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
239 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Wyobraź sobie, że spełnienie marzeń o swobodnym lataniu jest możliwe. W jaki sposób? Zapraszamy na odlotową przygodę - Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot Lite w Warszawie! Wejdź do szklanego tunelu i bez pomocy żadnego sprzętu - zacznij latać! Zabawa w aerotunelu to nie tylko rozrywka pełna adrenaliny, to także świetny trening i wspaniały sposób na odpoczynek po ciężkim dniu. Skorzystanie z Flyspotu, czyli największego i najbardziej popularnego miejsca do latania, gwarantuje profesjonalną obsługę, bezpieczeństwo i mnóstwo pozytywnych wrażeń. Kto z nas nie marzył kiedyś o lataniu niczym ptak?Teraz pojawia się okazja, by przeżyć niezwykłe doświadczenie i wzbić się w powietrze!

Co oznacza wersja Lite?

Lot w Tunelu Aerodynamicznym w wersji LITE można zrealizować od poniedziałku do czwartku.

Czy jest dostępny wariant prezentu, który pozwala na skorzystanie z lotu w aerotunelu w weekend?

Tak, Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot Open.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje swobodne loty w tunelu aerodynamicznym, dla jednej osoby.

Jak wyglądają kwestie bezpieczeństwa?
Realizacja odbywa się z doświadczonym instruktorem, który czuwa nad bezpieczeństwem uczestnika. Dodatkowo w tunelu zamontowane są profesjonalne siatki bezpieczeństwa, które nie pozwalają na zbyt wysoki lot, co zapewnia niemal stuprocentowe bezpieczeństwo uczestnikom wydarzenia. Sprzęt jest regularnie sprawdzany i posiada wszystkie niezbędne atesty, wymagane do prowadzenia takiej działalności. Kombinezony są codziennie prane, kaski i gogle dezynfekowane, a zatyczki do uszu są jednorazowe.

Jak działa Aerotunel?
Lot w tunelu aerodynamicznym jest możliwy, dzięki wentylatorom o ogromnej mocy, które wytwarzają wiatr o prędkości sięgającej 330 km/h.

Tunel Aerodynamiczny - jak on wygląda?
Tunel to zamknięta, szklana tuba o średnicy 4,5 metra. Dzięki temu, że jest przezroczysta, osoby obdarowane mogą zabrać ze sobą towarzyszy, którzy będą podziwiać ich popisy.

Ile czasu spędzę w powietrzu?
Uczestnik przeżycia spędza w powietrzu 2x1,5 minuty (łącznie 3 minuty). Jeżeli uważasz, że to krótko, to… jesteś w błędzie. Utrzymanie prawidłowej pozycji w powietrzu to pewnego rodzaju wyzwanie, wymagające wytężonej pracy mięśni (lot w tunelu to niezły trening!). Oczywiście wszystkie informacje, dotyczące m.in. zachowania podczas lotu, czy poprawnej postawy ciała, przekaże Ci instruktor, chwilę przed przeżyciem, w trakcie obowiązkowego szkolenia. Gdy Twoje ciało opuści już adrenalina, to okaże się... że czujesz wszystkie mięśnie, które naprawdę się napracowały. Co ciekawe podczas skoku ze spadochronem faza swobodnego lotu trwa zwykle o połowę krócej niż lot w aerodynamicznym tunelu.

Ile czasu wcześniej należy przybyć na miejsce realizacji?
Żeby spokojnie przygotować się do lotu, na miejscu realizacji należy pojawić się około 30 minut wcześniej przed planowanym lotem.

Jak wygląda realizacja przeżycia?
1. Rezerwujesz dogodny termin - datę oraz godzinę planowanego lotu.
2. Pojawiasz się na miejscu realizacji (30 minut wcześniej).
3. Ubierasz się w specjalny kombinezon.
4. Odbywasz krótkie szkolenie, podczas którego profesjonalny instruktor tłumaczy Ci zasady, ułatwiające swobodne latanie.
5. Pierwszy lot w tunelu aerodynamicznym.
6. Chwila przerwy na odpoczynek.
7. Drugi lot w tunelu aerodynamicznym.
8. Krótkie podsumowanie lotu i wskazówki od instruktora, które można wykorzystać w przyszłości.
9. Obejrzenie filmu z wydarzenia.
10. Chwalenie się znajomym - Tak, naprawdę latałam/latałem!

Czy otrzymam pamiątkę z lotu?
Oczywiście! Film z wydarzenia możesz samodzielnie zgrać na nośnik danych, chwilę po przeżyciu i/lub zostawić adres e-mail i otrzymać odpowiednio zmontowany film na swoją skrzynkę pocztową. Dodatkowo otrzymasz specjalny certyfikat, poświadczający Twoje lotnicze zdolności (aby otrzymać certyfikat, należy się zgłosić do recepcji po odbytym locie).

Czy są jakieś przeciwwskazania do skorzystania z przeżycia?
Tak, takimi przeciwwskazaniami są: problemy z kręgosłupem (niepozwalające na bezpieczne wygięcie się do tyłu), problemy ze stawami barkowymi, przebyty udar bądź zawał serca, choroby psychiczne, stan po spożyciu alkoholu lub zażyciu środków odurzających, waga powyżej 130 kg i w przypadku kobiet - ciąża.

Gdzie odbywa się lot?
Lot w tunelu aerodynamicznym odbywa się w centrum rozrywki - Flyspot.

Jak dojechać na miejsce przeżycia?
W Warszawie z przeżycia można skorzystać przy ul. Wspólna Droga 1, w podwarszawskich Morach (05-850). Zaraz przy zjeździe z S8 Warszawa Zachód.

Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot Lite sprawdzi się jako:
prezent dla chłopaka, prezent na Dzień Kobiet, prezent urodzinowy, prezent świąteczny

Szukasz pomysłu na przeżycie, które gwarantuje doskonałą zabawę bliskiej Ci osoby? Potrzebujesz uniwersalnego podarunku, który sprawdzi się na każdą okazję? Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot Lite, pozwalającej na realizację przeżycia od poniedziałku do czwartku, to pomysł na niezwykły prezent, który zachwyci zarówno ukochanego, jak i ukochaną. Możliwość odbycia swobodnego lotu, to niesamowite doświadczenie, które jest synonimem słowa emocje. Voucher do Aerotunelu to przeżycie, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Swobodne latanie pasuje na każdą okazję. Wybierz super prezent, który spełni marzenia bliskiej Ci osoby! Nieważne, czy okazja to imieniny, Dzień Chłopaka, czy rocznica ślubu - lot w tunelu aerodynamicznym to przygoda i przeżycie, które pasuje zawsze i dla każdego! Podaruj emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Prezent obejmuje 2 loty po 90 sekund każdy. Na realizację należy zarezerwować około 1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Zachęcamy do przybycia z osobami towarzyszącymi, mogącymi obserwować i fotografować całą zabawę.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Realizacja możliwa od poniedziałku do czwartku. Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Na miejscu przeżycia należy pojawić się przynajmniej 30 minut przed zarezerwowaną godziną. Warunkiem uczestnictwa jest brak przeciwwskazań medycznych określonych na podstawie formularza Oświadczenia Użytkownika Tunelu Aerodynamicznego Flyspot.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.