JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot Lite | Katowice

Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot Lite | Katowice


Katowice
1 os.

239 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
239 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Marzysz o niezwykłej przygodzie, którą będziesz wspominać latami? Uwielbiasz spełniać swoje marzenia - szczególnie te niezwykłe, które pozornie wydają się niemożliwe? Skorzystaj z naprawdę wyjątkowego przeżycia w Katowicach, czyli Lotu w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot Lite! Jest to wydarzenie, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Możliwość latania - bez żadnego sprzętu, bez specjalnego treningu - wyłącznie w odpowiednim stroju, to niesamowite uczucie. Wrażenia, które zapewnia swobodny lot w aerotunelu, ciężko opisać i porównać do czegokolwiek innego. Spełnij swoje marzenia i przeżyj przygodę życia - lataj!

Co oznacza wersja Lite?

Lot w Tunelu Aerodynamicznym w wersji LITE można zrealizować od poniedziałku do czwartku.

Czy jest dostępny wariant prezentu, który pozwala na skorzystanie z lotu w aerotunelu w weekend?

Tak, Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot Open.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje swobodne loty w tunelu aerodynamicznym, dla jednej osoby.

Jak wyglądają kwestie bezpieczeństwa?
Realizacja odbywa się z doświadczonym instruktorem, który czuwa nad bezpieczeństwem uczestnika. Dodatkowo w tunelu zamontowane są profesjonalne siatki bezpieczeństwa, które nie pozwalają na zbyt wysoki lot, co zapewnia niemal stuprocentowe bezpieczeństwo uczestnikom wydarzenia. Sprzęt jest regularnie sprawdzany i posiada wszystkie niezbędne atesty, wymagane do prowadzenia takiej działalności. Kombinezony są codziennie prane, kaski i gogle dezynfekowane, a zatyczki do uszu są jednorazowe.

Jak działa Aerotunel?
Lot w tunelu aerodynamicznym jest możliwy, dzięki wentylatorom o ogromnej mocy, które wytwarzają wiatr o prędkości sięgającej 330 km/h.

Tunel Aerodynamiczny - jak on wygląda?
Tunel to zamknięta, szklana tuba o średnicy 4,5 metra. Dzięki temu, że jest przezroczysta, osoby obdarowane mogą zabrać ze sobą towarzyszy, którzy będą podziwiać ich popisy.

Ile czasu spędzę w powietrzu?
Uczestnik przeżycia spędza w powietrzu 2x1,5 minuty (łącznie 3 minuty). Jeżeli uważasz, że to krótko, to… jesteś w błędzie. Utrzymanie prawidłowej pozycji w powietrzu to pewnego rodzaju wyzwanie, wymagające wytężonej pracy mięśni (lot w tunelu to niezły trening!). Oczywiście wszystkie informacje, dotyczące m.in. zachowania podczas lotu, czy poprawnej postawy ciała, przekaże Ci instruktor, chwilę przed przeżyciem, w trakcie obowiązkowego szkolenia. Gdy Twoje ciało opuści już adrenalina, to okaże się... że czujesz wszystkie mięśnie, które naprawdę się napracowały. Co ciekawe podczas skoku ze spadochronem faza swobodnego lotu trwa zwykle o połowę krócej niż lot w aerodynamicznym tunelu.

Ile czasu wcześniej należy przybyć na miejsce realizacji?
Żeby spokojnie przygotować się do lotu, na miejscu realizacji należy pojawić się około 30 minut wcześniej przed planowanym lotem.

Jak wygląda realizacja przeżycia?
1. Rezerwujesz dogodny termin - datę oraz godzinę planowanego lotu.
2. Pojawiasz się na miejscu realizacji (30 minut wcześniej).
3. Ubierasz się w specjalny kombinezon.
4. Odbywasz krótkie szkolenie, podczas którego profesjonalny instruktor tłumaczy Ci zasady, ułatwiające swobodne latanie.
5. Pierwszy lot w tunelu aerodynamicznym.
6. Chwila przerwy na odpoczynek.
7. Drugi lot w tunelu aerodynamicznym.
8. Krótkie podsumowanie lotu i wskazówki od instruktora, które można wykorzystać w przyszłości.
9. Obejrzenie filmu z wydarzenia.
10. Chwalenie się znajomym - Tak, naprawdę latałam/latałem!

Czy otrzymam pamiątkę z lotu?
Oczywiście! Film z wydarzenia możesz samodzielnie zgrać na nośnik danych, chwilę po przeżyciu i/lub zostawić adres e-mail i otrzymać odpowiednio zmontowany film na swoją skrzynkę pocztową. Dodatkowo otrzymasz specjalny certyfikat, poświadczający Twoje lotnicze zdolności (aby otrzymać certyfikat, należy się zgłosić do recepcji po odbytym locie).

Czy są jakieś przeciwwskazania do skorzystania z przeżycia?
Tak, takimi przeciwwskazaniami są: problemy z kręgosłupem (niepozwalające na bezpieczne wygięcie się do tyłu), problemy ze stawami barkowymi, przebyty udar bądź zawał serca, choroby psychiczne, stan po spożyciu alkoholu lub zażyciu środków odurzających, waga powyżej 130 kg i w przypadku kobiet - ciąża.

Gdzie odbywa się lot?
Lot w tunelu aerodynamicznym odbywa się w centrum rozrywki - Flyspot.

Jak dojechać na miejsce realizacji przeżycia?
W Katowicach z lotu można skorzystać przy ul. Chorzowskiej 100, w budynku znajdującym się przy drodze 79, między Spodkiem a Wesołym Miasteczkiem Legendia.

Ile czasu jest ważny Voucher na przeżycie?
Z przeżycia można skorzystać przez 3 lata, licząc od daty zakupu.

Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot Lite sprawdzi się jako:
prezent dla chłopaka, prezent na Dzień Kobiet, prezent urodzinowy, prezent świąteczny

Potrzebujesz oryginalnego prezentu “na już”? Zapomniałeś o ważnej okazji i potrzebujesz niezwykłego podarunku dla ukochanej lub ukochanego? Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot Lite w Katowicach to niezwykły podarunek, który gwarantuje emocje osobom w każdym wieku! Voucher do aerotunelu to niezwykły prezent, który spełni marzenia o przygodzie życia. Swobodne latanie to niesamowite doświadczenie, które ciężko opisać słowami - trzeba je po prostu przeżyć “na własnej skórze”. Tunel aerodynamiczny na Śląsku to emocjonujące i pełne pasji przeżycie, które znakomicie sprawdzi się jako upominek dla siostry, brata lub szwagra bądź teścia! Podaruj emocje!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Prezent obejmuje 2 loty po 90 sekund każdy. Na realizację należy zarezerwować około 1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Zachęcamy do przybycia z osobami towarzyszącymi, mogącymi obserwować i fotografować całą zabawę.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Realizacja możliwa od poniedziałku do czwartku. Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Na miejscu przeżycia należy pojawić się przynajmniej 30 minut przed zarezerwowaną godziną. Warunkiem uczestnictwa jest brak przeciwwskazań medycznych określonych na podstawie formularza Oświadczenia Użytkownika Tunelu Aerodynamicznego Flyspot.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (7)

Wszystkie opinie(7)
1 2 3 4 5
Rekomendowane produkty (3)
Natalia

Na początku dawało się odczuć lekki stres tym, co się za chwilę wydarzy, ale całe napięcie, które mi towarzyszyło od razu po wejściu do tunelu zmieniło się w uśmiech na twarzy. Jest to w dużej mierze zasługa profesjonalnej obsługi, która daje ogromne poczucie bezpieczeństwa. Przed samym lataniem konieczne jest krótkie, ale treściwe szkolenie obejmujące przede wszystkim zasady bezpieczeństwa w tunelu oraz poznanie prostych, ale pomagających zrozumieć się w locie gestów. Po instruktażu następuje przymiarka i wybór kombinezonu, gogli i kasku, a także dostajemy jednorazowe zatyczki do uszu. Gdy już mamy wszystko gotowe następuje czekanie na swoją kolejkę w mieszance ekscytacji z lekką paniką. Wchodzi się wraz z innymi osobami i lata się naprzemiennie, dzięki czemu istnieje możliwość przypatrzenia się innym. Lot trwa standardowo 2 x 90 sekund, ale zupełnie nie można tego przeliczać na czas. Niesamowite emocje, a w głowie stłumiony huk wentylatorów tłoczących do tunelu powietrze. Na początku z taką ilością emocji ciężko zapanować nad dobrym ułożeniem ciała, kilka wzlotów i obniżeń; dopiero wtedy odczuwa się siłę grawitacji. Po chwili jest drugi lot, przy którym czuje się nieco pewniej. Z chwilą poczułam jak najmniejszym ruchem ciała mogę sterować lotem. Najlepszym momentem było gdy instruktor chwycił mnie i razem unieśliśmy się pod sufit tunelu. Starałam się jak najwięcej zapamiętać, aby móc wracać pamięcią do tych chwil. Doskonała adrenalina i odskocznia dla każdego. Wrażenia z lotu w tunelu aerodynamicznym pozostaną na pewno na długo! Z pewnością jeszcze nieraz skorzystam z tego przeżycia.

Alicja

Jestem bardzo zadowolona z lotu. Wyjątkowe przeżycie w wyjątkowym miejscu. Wielki PLUS dla wykonawcy, że w cenie wstępu jest również filmik z odbytego lotu, można w każdej chwili sobie przypomnieć to wyjątkowe przeżycie. Polecam każdemu, kto chce na chwilę "odlecieć" :)

Weronika

Świetne przeżycie, które na pewno pozostanie długo w mojej pamięci. Jest to idealny prezent dla osób chcących poczuć dreszczyk emocji i doświadczyć czegoś niecodziennego.

Ola W

Wspaniałe przeżycie. Trzeba samemu spróbować by doświadczyć emocji jakie towarzyszą podczas latania w tunelu. Polecam z całego serduszka!

Karolina G

Super przeżycie, profesjonalna opieka instruktora. Polecam!!!

1 2

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.