Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot dla Juniorów | Katowice

Zobacz film
0.0 0 Opinii

Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot dla Juniorów | Katowice


Katowice
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

279,00 zł

279,00 zł

O prezencie

Szukasz niezwykłego prezentu dla dziecka, który spełni jego marzenia, a jednocześnie będzie pouczającym doświadczeniem? To musi być coś… odlotowego? Zapraszamy na przygodę życia, czyli Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot dla Juniorów w Katowicach. Możliwość swobodnego lotu, nieograniczonego żadnym sprzętem i nie wymagającego żadnych umiejętności, to wspaniała okazja, by dziecko przeżyło niezwykłą, pełną adrenaliny i emocji, przygodę. Aerotunel wywołuje zachwyt, ekscytację i zostawia w pamięci niesamowite wrażenia. Lot odbywa się w szklanym tunelu, w którym wiatr wieje z prędkością do 330 km/h, a dzięki przezroczystym ścianom rodzice mogą podziwiać jak ich dzieci… latają! Niezwykłe doświadczenie, gwarantujące nietuzinkowe emocje to pomysł na idealny prezent! Gotowi na uskrzydlające przeżycie?

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje loty w tunelu aerodynamicznym, dla jednego dziecka.

W jakim wieku musi być dziecko?
Minimalny wiek uczestnika to 3 lata.

Jak wyglądają kwestie bezpieczeństwa?
Realizacja odbywa się z doświadczonym instruktorem, który czuwa nad bezpieczeństwem uczestnika. Dodatkowo w tunelu zamontowane są profesjonalne siatki bezpieczeństwa, które nie pozwalają na zbyt wysoki lot, co zapewnia niemal stuprocentowe bezpieczeństwo uczestnikom wydarzenia. Sprzęt jest regularnie sprawdzany i posiada wszystkie niezbędne atesty, wymagane do prowadzenia takiej działalności. Kombinezony są codziennie prane, kaski i gogle dezynfekowane, a zatyczki do uszu są jednorazowe.

Jak działa Aerotunel?
Lot w tunelu aerodynamicznym jest możliwy, dzięki wentylatorom o ogromnej mocy, które wytwarzają wiatr o prędkości sięgającej 330 km/h.

Tunel Aerodynamiczny - jak on wygląda?
Tunel to zamknięta, szklana tuba o średnicy 4,5 metra. Dzięki temu, że jest przezroczysta, osoby obdarowane mogą zabrać ze sobą towarzyszy, którzy będą podziwiać ich popisy.

Ile czasu spędzę w powietrzu?
Uczestnik przeżycia spędza w powietrzu 2x1,5 minuty (łącznie 3 minuty). Jeżeli uważasz, że to krótko, to… jesteś w błędzie. Utrzymanie prawidłowej pozycji w powietrzu to pewnego rodzaju wyzwanie, wymagające wytężonej pracy mięśni (lot w tunelu to niezły trening!). Oczywiście wszystkie informacje, dotyczące m.in. zachowania podczas lotu, czy poprawnej postawy ciała, przekaże Ci instruktor, chwilę przed przeżyciem, w trakcie obowiązkowego szkolenia. Gdy Twoje ciało opuści już adrenalina, to okaże się... że czujesz wszystkie mięśnie, które naprawdę się napracowały. Co ciekawe podczas skoku ze spadochronem faza swobodnego lotu trwa zwykle o połowę krócej niż lot w aerodynamicznym tunelu.

Ile czasu wcześniej należy przybyć na miejsce realizacji?
Żeby spokojnie przygotować się do lotu, na miejscu realizacji należy pojawić się około 30 minut wcześniej przed planowanym lotem.

Jak wygląda realizacja przeżycia?
1. Rezerwujesz dogodny termin - datę oraz godzinę planowanego lotu.
2. Pojawiasz się na miejscu realizacji (30 minut wcześniej).
3. Ubierasz się w specjalny kombinezon.
4. Odbywasz krótkie szkolenie, podczas którego profesjonalny instruktor tłumaczy Ci zasady, ułatwiające swobodne latanie.
5. Pierwszy lot w tunelu aerodynamicznym.
6. Chwila przerwy na odpoczynek.
7. Drugi lot w tunelu aerodynamicznym.
8. Krótkie podsumowanie lotu i wskazówki od instruktora, które można wykorzystać w przyszłości.
9. Obejrzenie filmu z wydarzenia.
10. Chwalenie się znajomym - Tak, naprawdę latałam/latałem!

Czy otrzymam pamiątkę z lotu?
Oczywiście! Film z wydarzenia możesz samodzielnie zgrać na nośnik danych, chwilę po przeżyciu i/lub zostawić adres e-mail i otrzymać odpowiednio zmontowany film na swoją skrzynkę pocztową. Dodatkowo otrzymasz specjalny certyfikat, poświadczający Twoje lotnicze zdolności (aby otrzymać certyfikat, należy się zgłosić do recepcji po odbytym locie).

Czy są jakieś przeciwwskazania do skorzystania z przeżycia?
Tak, takimi przeciwwskazaniami są: problemy z kręgosłupem (niepozwalające na bezpieczne wygięcie się do tyłu), problemy ze stawami barkowymi, przebyty udar bądź zawał serca, choroby psychiczne, stan po spożyciu alkoholu lub zażyciu środków odurzających, waga powyżej 130 kg i w przypadku kobiet - ciąża.

Czy istnieją inne warianty prezentu?
Tak, prezent dostępny jest również w wersji:
Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot dla jednej, dorosłej osoby
oraz
Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot dla Dwojga.

Gdzie odbywa się lot?
Lot w tunelu aerodynamicznym odbywa się w centrum rozrywki - Flyspot.

Jak dojechać na miejsce realizacji przeżycia?
W Katowicach przeżycie odbywa się przy ul. Chorzowskiej 100, w budynku znajdującym się przy drodze 79, między Spodkiem a Wesołym Miasteczkiem Legendia.

Lot w Tunelu Aerodynamicznym dla Juniorów sprawdzi się jako:
prezent dla dzieci, prezent na Dzień Dziecka, prezent na urodziny, prezent na Mikołajki

Szukasz emocjonującego prezentu dla syna lub córki? Potrzebujesz niezwykłego upominku dla dziecka na Śląsku? Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot dla Juniorów w Katowicach to niesamowita przygoda, pełna pasji i emocji. Wspaniale sprawdzi się na imieniny, Mikołajki lub… jako pomysł na spędzenie wolnego czasu - z dala od szkoły. Wspaniały pomysł na oryginalny prezent w Katowicach to właśnie swobodny lot w aerotunelu dla dziecka. Wybierając prezent w formie przeżycia, gwarantujesz osobie obdarowanej niezwykłą przygodę, którą zapamięta do końca życia. Voucher na latanie? Brzmi jak spełnienie marzeń!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Prezent obejmuje 2 loty po 90 sekund każdy. Na realizację należy zarezerwować około 1,5 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Z prezentu mogą skorzystać osoby niepełnoletnie, od 3 roku życia - wymagana obecność opiekuna na miejscu realizacji. Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Na realizacji należy pojawić się przynajmniej 30 minut przed zarezerwowaną godziną. Warunkiem uczestnictwa jest brak przeciwwskazań medycznych określonych na podstawie formularza Oświadczenia Użytkownika Tunelu Aerodynamicznego Flyspot.


Sprawdź na mapie


Realizacja

FLYSPOT Katowice

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.