JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot dla Juniorów Lite | Wrocław

Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot dla Juniorów Lite | Wrocław


Wrocław (okolice)
1 os.

209 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
209 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Szukasz niezwykłego prezentu dla swojego dziecka? Takiego, który będzie niezwykłym przeżyciem, dostarczającym nietuzinkowych emocji? Postaw na spełnienie najskrytszych marzeń - tych o lataniu niczym superbohater. Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot dla Juniorów Lite we Wrocławiu to niesamowita przygoda, która wywołuje wielkie emocje, pozwala osiągnąć to, co do tej pory było nieosiągalne oraz… gwarantuje świetną, niespotykaną zabawę. Pasjonujące przeżycie dla dzieci, które udowodni im, że warto mieć marzenia! Fruwanie, które nie wymaga żadnego sprzętu, ani żadnych specjalnych umiejętności, to okazja, by poznać wrażenia, które do tej pory zarezerwowane były dla astronautów. Podaruj dziecku wyprawę do nowoczesnego świata rozrywki. Tunel, w którym odbędzie się przygoda, jest szklany, więc możesz podziwiać akrobacje swojego dziecka, głośno mu kibicując!

Co oznacza, że lot jest w wersji Lite?

Lot w Tunelu Aerodynamicznym w wersji LITE oznacza, że z przeżycia można skorzystać od poniedziałku do czwartku.

Czy istnieje wersja prezentu, z której można korzystać również w weekendy?

Tak, Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot dla Juniorów Open.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje loty w tunelu aerodynamicznym, dla jednego dziecka.

W jakim wieku musi być dziecko?
Minimalny wiek uczestnika to 3 lata.

Jak wyglądają kwestie bezpieczeństwa?
Realizacja odbywa się z doświadczonym instruktorem, który czuwa nad bezpieczeństwem uczestnika. Dodatkowo w tunelu zamontowane są profesjonalne siatki bezpieczeństwa, które nie pozwalają na zbyt wysoki lot, co zapewnia niemal stuprocentowe bezpieczeństwo uczestnikom wydarzenia. Sprzęt jest regularnie sprawdzany i posiada wszystkie niezbędne atesty, wymagane do prowadzenia takiej działalności. Kombinezony są codziennie prane, kaski i gogle dezynfekowane, a zatyczki do uszu są jednorazowe.

Jak działa Aerotunel?
Lot w tunelu aerodynamicznym jest możliwy, dzięki wentylatorom o ogromnej mocy, które wytwarzają wiatr o prędkości sięgającej 330 km/h.

Tunel Aerodynamiczny - jak on wygląda?
Tunel to zamknięta, szklana tuba o średnicy 4,5 metra. Dzięki temu, że jest przezroczysta, osoby obdarowane mogą zabrać ze sobą towarzyszy, którzy będą podziwiać ich popisy.

Ile czasu spędzę w powietrzu?
Uczestnik przeżycia spędza w powietrzu 2x1,5 minuty (łącznie 3 minuty). Jeżeli uważasz, że to krótko, to… jesteś w błędzie. Utrzymanie prawidłowej pozycji w powietrzu to pewnego rodzaju wyzwanie, wymagające wytężonej pracy mięśni (lot w tunelu to niezły trening!). Oczywiście wszystkie informacje, dotyczące m.in. zachowania podczas lotu, czy poprawnej postawy ciała, przekaże Ci instruktor, chwilę przed przeżyciem, w trakcie obowiązkowego szkolenia. Gdy Twoje ciało opuści już adrenalina, to okaże się... że czujesz wszystkie mięśnie, które naprawdę się napracowały. Co ciekawe podczas skoku ze spadochronem faza swobodnego lotu trwa zwykle o połowę krócej niż lot w aerodynamicznym tunelu.

Ile czasu wcześniej należy przybyć na miejsce realizacji?
Żeby spokojnie przygotować się do lotu, na miejscu realizacji należy pojawić się około 30 minut wcześniej przed planowanym lotem.

Jak wygląda realizacja przeżycia?
1. Rezerwujesz dogodny termin - datę oraz godzinę planowanego lotu.
2. Pojawiasz się na miejscu realizacji (30 minut wcześniej).
3. Ubierasz się w specjalny kombinezon.
4. Odbywasz krótkie szkolenie, podczas którego profesjonalny instruktor tłumaczy Ci zasady, ułatwiające swobodne latanie.
5. Pierwszy lot w tunelu aerodynamicznym.
6. Chwila przerwy na odpoczynek.
7. Drugi lot w tunelu aerodynamicznym.
8. Krótkie podsumowanie lotu i wskazówki od instruktora, które można wykorzystać w przyszłości.
9. Obejrzenie filmu z wydarzenia.
10. Chwalenie się znajomym - Tak, naprawdę latałam/latałem!

Czy otrzymam pamiątkę z lotu?
Oczywiście! Film z wydarzenia możesz samodzielnie zgrać na nośnik danych, chwilę po przeżyciu i/lub zostawić adres e-mail i otrzymać odpowiednio zmontowany film na swoją skrzynkę pocztową. Dodatkowo otrzymasz specjalny certyfikat, poświadczający Twoje lotnicze zdolności (aby otrzymać certyfikat, należy się zgłosić do recepcji po odbytym locie).

Czy są jakieś przeciwwskazania do skorzystania z przeżycia?
Tak, takimi przeciwwskazaniami są: problemy z kręgosłupem (niepozwalające na bezpieczne wygięcie się do tyłu), problemy ze stawami barkowymi, przebyty udar bądź zawał serca, choroby psychiczne, stan po spożyciu alkoholu lub zażyciu środków odurzających, waga powyżej 130 kg i w przypadku kobiet - ciąża.

Gdzie odbywa się lot?
Lot w tunelu aerodynamicznym odbywa się w centrum rozrywki - Flyspot.

Jak dojechać na miejsce realizacji przeżycia?
We Wrocławiu przeżycie odbywa się przy ul. Lotniczej 8, w Mirosławicach, mieszczących się koło Wrocławia. Jest to miejsce przy drodze 35, prowadzącej do Świdnicy, niedaleko Doliny Bystrzycy.

Ile czasu jest ważny Voucher na przeżycie?
Z przeżycia można skorzystać przez 3 lata, licząc od daty zakupu.

Lot w Tunelu Aerodynamicznym dla Juniorów Lite sprawdzi się jako:
prezent dla dzieci, prezent na urodziny, prezent na Dzień Dziecka, prezent świąteczny

Emocjonujące przeżycie, które zapewni dziecku niezwykłą rozrywkę oraz ciekawą lekcję fizyki we Wrocławiu? Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot dla Juniorów Lite we Wrocławiu to niezwykła, pasjonująca przygoda, która znakomicie sprawdzi się w roli podarunku dla chłopca lub dziewczynki. Upominek z okazji Mikołajek lub imienin już masz z głowy - lot w aerotunelu to świetny pomysł na oryginalny podarunek, który spełni dziecięce marzenia o swobodnym lataniu! Wybierz super prezent, który pasuje dla każdego dziecka i na każdą okazję - podaruj emocje, które ciężko opisać słowami! Zamiast kolejnej zbędnej rzeczy, podaruj niezbędne w rozwoju emocje!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław (okolice)

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Prezent obejmuje 2 loty po 90 sekund każdy. Na realizację należy zarezerwować około 1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Zachęcamy do przybycia z osobami towarzyszącymi, mogącymi obserwować i fotografować całą zabawę.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Realizacja możliwa od poniedziałku do czwartku. Z prezentu mogą skorzystać osoby niepełnoletnie, od 3 roku życia - wymagana obecność opiekuna na miejscu realizacji. Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Na realizacji należy pojawić się przynajmniej 30 minut przed zarezerwowaną godziną. Warunkiem uczestnictwa jest brak przeciwwskazań medycznych określonych na podstawie formularza Oświadczenia Użytkownika Tunelu Aerodynamicznego Flyspot.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.