JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot dla Juniorów Lite | Katowice

Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot dla Juniorów Lite | Katowice


Katowice
1 os.

219 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
219 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Potrzebujesz niezwykłego prezentu dla dziecka i szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego i oryginalnego? Najlepiej, żeby było to przeżycie, które będzie niesamowitą zabawą, ale także rozwijającą i pouczającą przygodą? Skorzystaj z Lotu w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot dla Juniorów Lite i spełnij dziecięce marzenia o lataniu niczym Piotruś Pan. Niezwykłe przeżycie, które odbywa się w specjalnej, szklanej tubie (dzięki czemu rodzice mogą podziwiać, jak latają ich dzieci) to wspaniały sposób na spędzenie wolnego czasu i rozrywka na miarę XXI wieku. Całkowicie bezpieczna zabawa (dziecku cały czas towarzyszy instruktor), która wprowadza w zachwyt i wywołuje rumieńce ekscytacji u najmłodszych uczestników. W końcu kto nie chciałby położyć się i… latać?

Co oznacza, że lot jest w wersji Lite?

Lot w Tunelu Aerodynamicznym w wersji LITE oznacza, że z przeżycia można skorzystać od poniedziałku do czwartku.

Czy istnieje wersja prezentu, z której można korzystać również w weekendy?

Tak, Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot dla Juniorów Open.


Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje loty w tunelu aerodynamicznym, dla jednego dziecka.

W jakim wieku musi być dziecko?
Minimalny wiek uczestnika to 3 lata.

Jak wyglądają kwestie bezpieczeństwa?
Realizacja odbywa się z doświadczonym instruktorem, który czuwa nad bezpieczeństwem uczestnika. Dodatkowo w tunelu zamontowane są profesjonalne siatki bezpieczeństwa, które nie pozwalają na zbyt wysoki lot, co zapewnia niemal stuprocentowe bezpieczeństwo uczestnikom wydarzenia. Sprzęt jest regularnie sprawdzany i posiada wszystkie niezbędne atesty, wymagane do prowadzenia takiej działalności. Kombinezony są codziennie prane, kaski i gogle dezynfekowane, a zatyczki do uszu są jednorazowe.

Jak działa Aerotunel?
Lot w tunelu aerodynamicznym jest możliwy, dzięki wentylatorom o ogromnej mocy, które wytwarzają wiatr o prędkości sięgającej 330 km/h.

Tunel Aerodynamiczny - jak on wygląda?
Tunel to zamknięta, szklana tuba o średnicy 4,5 metra. Dzięki temu, że jest przezroczysta, osoby obdarowane mogą zabrać ze sobą towarzyszy, którzy będą podziwiać ich popisy.

Ile czasu spędzę w powietrzu?
Uczestnik przeżycia spędza w powietrzu 2x1,5 minuty (łącznie 3 minuty). Jeżeli uważasz, że to krótko, to… jesteś w błędzie. Utrzymanie prawidłowej pozycji w powietrzu to pewnego rodzaju wyzwanie, wymagające wytężonej pracy mięśni (lot w tunelu to niezły trening!). Oczywiście wszystkie informacje, dotyczące m.in. zachowania podczas lotu, czy poprawnej postawy ciała, przekaże Ci instruktor, chwilę przed przeżyciem, w trakcie obowiązkowego szkolenia. Gdy Twoje ciało opuści już adrenalina, to okaże się... że czujesz wszystkie mięśnie, które naprawdę się napracowały. Co ciekawe podczas skoku ze spadochronem faza swobodnego lotu trwa zwykle o połowę krócej niż lot w aerodynamicznym tunelu.

Ile czasu wcześniej należy przybyć na miejsce realizacji?
Żeby spokojnie przygotować się do lotu, na miejscu realizacji należy pojawić się około 30 minut wcześniej przed planowanym lotem.

Jak wygląda realizacja przeżycia?
1. Rezerwujesz dogodny termin - datę oraz godzinę planowanego lotu.
2. Pojawiasz się na miejscu realizacji (30 minut wcześniej).
3. Ubierasz się w specjalny kombinezon.
4. Odbywasz krótkie szkolenie, podczas którego profesjonalny instruktor tłumaczy Ci zasady, ułatwiające swobodne latanie.
5. Pierwszy lot w tunelu aerodynamicznym.
6. Chwila przerwy na odpoczynek.
7. Drugi lot w tunelu aerodynamicznym.
8. Krótkie podsumowanie lotu i wskazówki od instruktora, które można wykorzystać w przyszłości.
9. Obejrzenie filmu z wydarzenia.
10. Chwalenie się znajomym - Tak, naprawdę latałam/latałem!

Czy otrzymam pamiątkę z lotu?
Oczywiście! Film z wydarzenia możesz samodzielnie zgrać na nośnik danych, chwilę po przeżyciu i/lub zostawić adres e-mail i otrzymać odpowiednio zmontowany film na swoją skrzynkę pocztową. Dodatkowo otrzymasz specjalny certyfikat, poświadczający Twoje lotnicze zdolności (aby otrzymać certyfikat, należy się zgłosić do recepcji po odbytym locie).

Czy są jakieś przeciwwskazania do skorzystania z przeżycia?
Tak, takimi przeciwwskazaniami są: problemy z kręgosłupem (niepozwalające na bezpieczne wygięcie się do tyłu), problemy ze stawami barkowymi, przebyty udar bądź zawał serca, choroby psychiczne, stan po spożyciu alkoholu lub zażyciu środków odurzających, waga powyżej 130 kg i w przypadku kobiet - ciąża.

Gdzie odbywa się lot?
Lot w tunelu aerodynamicznym odbywa się w centrum rozrywki - Flyspot.

Jak dojechać na miejsce realizacji przeżycia?
W Katowicach przeżycie odbywa się przy ul. Chorzowskiej 100, w budynku znajdującym się przy drodze 79, między Spodkiem a Wesołym Miasteczkiem Legendia.

Lot w Tunelu Aerodynamicznym dla Juniorów Lite sprawdzi się jako:
prezent dla dzieci, prezent na urodziny, prezent na Dzień Dziecka, prezent na komunię

Szukasz niezwykłego przeżycia, które zagwarantuje Twojemu dziecku, zarówno synowi, jak i córce, wielkie emocje? Potrzebujesz oryginalnego prezentu dla dziecka na Śląsku “na już”? Wybierz Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot dla Juniorów Lite w Katowicach i podaruj dziecku niebywałą przygodę, o której długo będzie opowiadać w szkole! Voucher na swobodny lot, do którego nie potrzeba żadnego sprzętu, to doskonały pomysł na prezent dla nastolatka lub nastolatki - minimalny wiek uczestnika to 3 lata. Wybierz niezwykły, elegancki podarunek, który spełni marzenia o lataniu i już zawsze bądź kojarzony jako ten, który spełnia marzenia!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Prezent obejmuje 2 loty po 90 sekund każdy. Na realizację należy zarezerwować około 1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Zachęcamy do przybycia z osobami towarzyszącymi, mogącymi obserwować i fotografować całą zabawę.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Realizacja możliwa od poniedziałku do czwartku. Z prezentu mogą skorzystać osoby niepełnoletnie, od 3 roku życia - wymagana obecność opiekuna na miejscu realizacji. Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Na realizacji należy pojawić się przynajmniej 30 minut przed zarezerwowaną godziną. Warunkiem uczestnictwa jest brak przeciwwskazań medycznych określonych na podstawie formularza Oświadczenia Użytkownika Tunelu Aerodynamicznego Flyspot.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (2)

Wszystkie opinie(2)
 

Super

 

Super

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.