JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot dla Dwojga Lite | Warszawa

Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot dla Dwojga Lite | Warszawa


Warszawa (okolice)
2 os.

459 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
459 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Chcecie poznać uczucie, towarzyszące swobodnemu lataniu? Spełnijcie marzenia podczas Lotu w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot dla Dwojga Lite! Przybądźcie do miejsca, gdzie sny, stają się rzeczywistością. Załóżcie specjalne kombinezony, posłuchajcie uwag profesjonalnego instruktora i... latajcie! Ta odlotowa przygoda, której będziecie uczestnikami gwarantuje świetną
rozrywkę. Przekonajcie się, czy latanie jest trudne, korzystając ze swobodnego lotu w aerotunelu. Doświadczcie niemożliwego i przeżyjcie przygodę, którą zapamiętacie na długie lata!

Co oznacza wersja Lite?

Lot w Tunelu Aerodynamicznym w wersji LITE można zrealizować od poniedziałku do czwartku.

Czy jest dostępny wariant prezentu, który pozwala na skorzystanie z lotu w aerotunelu w weekend?

Tak, Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot dla Dwojga Open.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje swobodne loty w tunelu aerodynamicznym, dla dwóch osób.

Jak wyglądają kwestie bezpieczeństwa?
Realizacja odbywa się z doświadczonym instruktorem, który czuwa nad bezpieczeństwem uczestników. Dodatkowo w tunelu zamontowane są profesjonalne siatki bezpieczeństwa, które nie pozwalają na zbyt wysoki lot, co zapewnia niemal stuprocentowe bezpieczeństwo uczestnikom wydarzenia. Sprzęt jest regularnie sprawdzany i posiada wszystkie niezbędne atesty, wymagane do prowadzenia takiej działalności. Kombinezony są codziennie prane, kaski i gogle dezynfekowane, a zatyczki do uszu są jednorazowe.

Jak działa Aerotunel?
Lot w tunelu aerodynamicznym jest możliwy, dzięki wentylatorom o ogromnej mocy, które wytwarzają wiatr o prędkości sięgającej 330 km/h.

Tunel Aerodynamiczny - jak on wygląda?
Tunel to zamknięta, szklana tuba o średnicy 4,5 metra. Dzięki temu, że jest przezroczysta, osoby obdarowane mogą zabrać ze sobą towarzyszy, którzy będą podziwiać ich popisy.

Ile czasu spędzę w powietrzu?
Uczestnicy przeżycia spędzą w powietrzu 2x1,5 minuty (łącznie 3 minuty). Jeżeli uważcie, że to krótko, to… jesteście w błędzie. Utrzymanie prawidłowej pozycji w powietrzu to pewnego rodzaju wyzwanie, wymagające wytężonej pracy mięśni (lot w tunelu to niezły trening!). Oczywiście wszystkie informacje, dotyczące m.in. zachowania podczas lotu, czy poprawnej postawy ciała, przekaże instruktor, chwilę przed przeżyciem, w trakcie obowiązkowego szkolenia. Gdy Wasze ciało opuści już adrenalina, to okaże się... że czujecie wszystkie mięśnie, które naprawdę się napracowały. Co ciekawe podczas skoku ze spadochronem faza swobodnego lotu trwa zwykle o połowę krócej niż lot w aerodynamicznym tunelu.

Ile czasu wcześniej należy przybyć na miejsce realizacji?
Żeby spokojnie przygotować się do lotu, na miejscu realizacji należy pojawić się około 30 minut wcześniej przed planowanym lotem.

Jak wygląda realizacja przeżycia?
1. Rezerwujecie dogodny termin - datę oraz godzinę planowanego lotu.
2. Pojawiacie się na miejscu realizacji (30 minut wcześniej).
3. Ubieracie się w specjalne kombinezony.
4. Odbywacie krótkie szkolenie, podczas którego profesjonalny instruktor tłumaczy Wam zasady, ułatwiające swobodne latanie.
5. Pierwszy lot w tunelu aerodynamicznym.
6. Chwila przerwy na odpoczynek.
7. Drugi lot w tunelu aerodynamicznym.
8. Krótkie podsumowanie lotu i wskazówki od instruktora, które można wykorzystać w przyszłości.
9. Obejrzenie filmu z wydarzenia.
10. Chwalenie się znajomym - Tak, naprawdę lataliśmy!

Czy otrzymam pamiątkę z lotu?
Oczywiście! Film z wydarzenia możecie samodzielnie zgrać na nośnik danych, chwilę po przeżyciu i/lub zostawić adres e-mail i otrzymać odpowiednio zmontowany film na swoją skrzynkę pocztową. Dodatkowo otrzymacie specjalny certyfikat, poświadczający Twoje lotnicze zdolności (aby otrzymać certyfikat, należy się zgłosić do recepcji po odbytym locie).

Czy są jakieś przeciwwskazania do skorzystania z przeżycia?
Tak, takimi przeciwwskazaniami są: problemy z kręgosłupem (niepozwalające na bezpieczne wygięcie się do tyłu), problemy ze stawami barkowymi, przebyty udar bądź zawał serca, choroby psychiczne, stan po spożyciu alkoholu lub zażyciu środków odurzających, waga powyżej 130 kg i w przypadku kobiet - ciąża.

Gdzie odbywa się lot?
Lot w tunelu aerodynamicznym odbywa się w centrum rozrywki - Flyspot.

Jak dojechać na miejsce realizacji przeżycia?
W Warszawie przeżycie odbywa się przy ul. Wspólna Droga 1, w Morach (05-850), mieszczących się koło stolicy. Zaraz przy zjeździe z S8 Warszawa Zachód.

Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot dla Dwojga Lite sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent na urodziny, prezent na Dzień Kobiet, prezent dla znajomych

Szukasz emocjonującego przeżycia dla dwóch osób? Chciałbyś podarować bliskim coś naprawdę wyjątkowego? Lot w Tunelu Aerodynamicznym dla Dwojga Lite, czyli pozwalającej skorzystać z przeżycia od poniedziałku do czwartku, to wspaniały podarunek, który zagwarantuje Twoim bliskim niezapomnianą przygodę i wielkie emocje - znakomicie sprawdzi się z okazji Świąt Bożego Narodzenia, imienin lub rocznicy ślubu. Voucher na lot w tunelu aerodynamicznym jest uniwersalnym upominkiem, który spodoba się małżeństwu, rodzicom oraz ukochanej bądź ukochanemu. Wybierz wspaniały prezent, który pozwoli im na spełnienie marzeń o lataniu. Podaruj przygodę, emocje i świetną zabawę, wybierając Voucher na przeżycie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Prezent obejmuje 2 loty po 90 sekund każdy dla każdej z obdarowanych osób (w sumie 3 minuty dla każdego). Na realizację należy zarezerwować około 1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Zachęcamy do przybycia z osobami towarzyszącymi, mogącymi obserwować i fotografować całą zabawę.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Realizacja możliwa od poniedziałku do czwartku. Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Na miejscu przeżycia należy pojawić się przynajmniej 30 minut przed zarezerwowaną godziną. Warunkiem uczestnictwa jest brak przeciwwskazań medycznych określonych na podstawie formularza Oświadczenia Użytkownika Tunelu Aerodynamicznego Flyspot.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.