Aerotunel - Swobodny Lot | Warszawa

Polecamy Zobacz film
4.8 70 Opinie

Aerotunel - Swobodny Lot | Warszawa


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Jesteś miłośnikiem mocnych wrażeń? Uwielbiasz sporty ekstremalne? Jeśli tak to Aerotunel - Swobodny Lot powstał z myślą o Tobie! To niesamowite przeżycie, które pozwoli Ci poczuć się niczym w chmurach. Wystarczy wejść na specjalną platformę, a potężny strumień powietrza, kierowany w górę z prędkością ponad 300 kilometrów na godzinę, pozwoli Ci pokonać grawitację. Dzięki temu będziesz unosić się powietrzu i dowiesz się, jakie to uczucie latać. Wizyta w tunelu aerodynamicznym zapewni Ci niesamowite wspomnienia. Pozwól sobie na chwilę szaleństwa. Przekonaj się na własnej skórze, dlaczego to właśnie ta rozrywka bije rekordy popularności na całym świecie! Kto wie, może w ten sposób odnajdziesz nową pasję na całe życie?

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje swobodny lot w tunelu aerodynamicznym, dla jednej osoby.

Jak będzie wyglądało Twoje przeżycie?
Najpierw weźmiesz udział w krótkim szkoleniu teoretycznym, a potem czeka Cię już tylko moc wrażeń i całe 3 minuty spędzone w powietrzu! (podczas skoku spadochronowego z 4000 metrów czas swobodnego spadania wynosi ok. 1 minutę). Cała realizacja przeżycia potrwa około godzinę.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z prezentu?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 15 lat. Wymagana jest wtedy zgoda opiekuna prawnego. 

Jaka jest maksymalna waga uczestnika?
Maksymalna waga to 100 kg.

Jaki jest maksymalny wzrost uczestika?
Maksymalny wzrost to 195 cm.

Czy są jakieś przeciwwskazania do realizacji?
Przeciwwskazaniami do lotu w tunelu aerodynamicznym są problemy ze stawami barkowymi, problemy z kręgosłupem uniemożliwiające bezpieczne wygięcie się do tyłu, przebyty udar bądź zawał serca, choroby psychiczne oraz stan po spożyciu alkoholu lub środków odurzających.
W przypadku kobiet – ciąża.

Czy wiesz, że...
Tunele aerodynamiczne pierwotnie służyły między innymi do badania właściwości aerodynamicznych samochodów (jednym z pionierów w tym zakresie była francuska marka Citroen). Obecnie zostały również zaadaptowane w spadochroniarstwie, gdyż potrafią imitować spadanie w przestworzach, umożliwiając oderwanie się od podłoża dzięki rozpędzeniu strug powietrza.

Aerotunel - Swobodny Lot sprawdzi się jako:
prezent dla chłopaka, upominek na urodziny, prezent dla dziewczyny 

Szukasz prezentu dla ukochanego, który zagwarantuje moc wrażeń? Aerotunel - Swobodny Lot sprawdzi się idealnie, niezależnie czy będzie to podarunek na rocznicę czy na Dzień Chłopaka! Myślisz nad ciekawym prezentem dla nastolatka na święta? Aerotunel - Swobodny Lot będzie świetnym pomysłem. Podaruj komuś bliskiemu naprawdę dobrą zabawę! Voucher na lot w tunelu aerodynamicznym to prezent marzeń dla każdego, kto chciałby poczuć niesamowitą wolność! Lot w Tunelu Aerodynamicznym to wspaniała przygoda - podaruj bliskim prezent marzeń! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Komfortowe ubranie sportowe (niekrępujące ruchów). Obuwie sznurowane z miękką podeszwą.

Czas trwania

Lot trwa 3 minuty

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje szkolenie z latania w tunelu aerodynamicznym oraz sam lot o długości 3 min. Cała realizacja prezentu trwa około godziny. Minimalny wiek uczestnika to 15 lat (za pisemną lub osobistą zgodą rodzica / opiekuna prawnego). Maksymalna dopuszczalna waga uczestnika to 100 kg przy maksymalnym wzroście 195 cm. W razie jakichkolwiek wątpliwości zdrowotnych polecamy konsultację z lekarzem. Usługa jest realizowana wyłącznie w weekendy.4.8 70 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Przetestowane przez nasz zespół!

Cezary

Jak pojawił się pomysł na lot w tunelu aerodynamicznym?

Przeczesując internet w poszukiwaniu ciekawego przeżycia, czegoś innego niż park linowy czy wyjście do kina, wpadłem na coś o czym wcześniej nie słyszałem. Mianowicie pod Warszawą w miejscowości Konstancin-Jeziorna znajduje się aerotunel, w którym można poczuć się niczym podczas swobodnego spadania w trakcie skoku ze spadochronem. Pomyślałem, to będzie nowe doświadczenie. Zaproponowałem taką atrakcję znajomym, bez trudu udało nam się zebrać grupę i wybrać termin na realizację niezapomnianego przeżycia.

Czym jest tunel aerodynamiczny?

Tunel aerodynamiczny to nic innego jak tuba, w której pokonane zostają zasady grawitacji. Od dołu wydmuchiwane jest powietrze z ogromną siłą, która pozwala człowiekowi na swobodne unoszenie się, co przypomina pierwszy etap skoku ze spadochronem. Loty w tunelu aerodynamicznym pierwotnie były zarezerwowane dla skoczków spadochronowych, służyły jako przygotowanie do właściwego skoku, ucząc jak sterować ciałem podczas swobodnego spadania.

Jak wygląda przygotowanie i realizacja?

W wybranym dniu zebraliśmy się wraz ze znajomymi i samochodem pojechaliśmy do podwarszawskiej miejscowości, gdzie miały zostać spełnione nasze marzenia o swobodnym lataniu. Po przybyciu na miejsce, dużą grupą udaliśmy się na szkolenie organizowane przez wykonawcę, podczas którego dokładnie objaśnił zasady działania tunelu aerodynamicznego, co będzie się działo, jak należy się zachowywać, a czego z pewnością nie wolno robić. Dostaliśmy również instrukcję komunikacji z instruktorem, który z nami wchodzi do aerotunelu, jak się okazało rozmowa podczas lotu w aerotunelu nie jest możliwa. Podzieleni na dwie mniejsze grupy udaliśmy się po kombinezony oraz kaski. W tym momencie byliśmy już 100% gotowi do realizacji ekstremalnego przeżycia. Pewni siebie weszliśmy na platformę, aerotunel ruszył, a instruktor śmiało zaprezentował nam swoje umiejętności. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem, a teraz nasza kolej. Jak się okazało, stojąc na granicy aerotunelu już nie jest tak łatwo, lot rozpoczyna się od położenia w powietrzu. Brzmi banalnie? Spróbuj sam! Jak już uda Ci się zrobić pierwszy krok, już lecisz. Twoje ciało zaczyna poddawać się ogromnej prędkości powietrza, a ty musisz nad nim zapanować stosując się do poleceń obecnego instruktora. Po 90 sekundach czas na przerwę, wychodzisz i myślisz “O rany, to chyba trwało wieczność”. Z jednej strony półtorej minuty to bardzo mało, jednak nowa sytuacji i wysiłek jaki trzeba stawić prędkości jest zdecydowanie wyczerpujący. Po chwili przerwy czas na rundę drugą, jeżeli dobrze panujesz nad swoim ciałem możesz nawet liczyć na “akrobacje” z pomocą instruktora.

Jakie wrażenia wzbudza lot?
Realizacja lotu w aerotunelu to zdecydowanie niecodzienne przeżycie, które na długo zostanie w mojej pamięci. Zarówno ja, jak i moi znajomi byli zachwyceni, jednak jest to atrakcja dla osób odważnych, szukających nowych doświadczeń. W drodze powrotnej każdy był mocno podekscytowany i opowiedział swoje wrażenia. Razem doszliśmy do wniosku, że fajny pomysł na prezent to właśnie voucher na lot w tunelu aerodynamicznym i z pewnością skorzystamy z tej opcji dla znajomych, którzy nie
mogli wybrać się tego dnia z nami.

Czy chciałbym to powtórzyć?

Aerotunel pod Warszawą rozbudził moją wyobraźnię oraz chęć zdobywania nowych doświadczeń. Zdecydowanie chciałbym kiedyś powtórzyć to przeżycie, może uda mi się lepiej zapanować nad ciałem, a instruktor zezwoli mi wznieść się jeszcze wyżej? Mam też ambicje na więcej... Teraz chyba czas na skok ze spadochronem! Z pewnością doświadczenia zdobyte podczas lotu w tunelu aerodynamicznym motywują mnie do spełniania kolejnych marzeń.


Zizia

Fajne przeżycie, naprawdę można latać, profesjonalne podejście do tematu, polecam.

Tomasz J.

Lot w tunelu dostarczył mi mocnych wrażeń i doładował pozytywną energią. Ba, jest to NAPRAWDĘ porządna dawka wrażeń! Polecam każdemu.

Dorota

Rewelacyjny prezent. Adrenalina 150% oraz ogromny uśmiech na twarzy.

Justyna T.

Usługa przeprowadzona w bardzo miłej atmosferze. Instruktor rzeczowy, miły i zaangażowany. Serdecznie polecam.

Roman M.

Super wrażenie, polecam wszystkim!

Wyświetlono 5 z 62

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.