Aerotunel dla Rodziny | Warszawa

Zobacz film
0.0 2 Opinii

Aerotunel dla Rodziny | Warszawa


Oferta niedostępna
1-3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Marzyliście, aby całą rodziną przeżyć coś niezwykłego? Dajcie się ponieść podmuchowi powietrza, który wyniesie Was nad ziemię. Zabawa w aerotunelu dla całej rodziny to świetnie spędzony czas w gronie najbliższych. Będziecie mieli możliwość poczuć się jak skoczkowie spadochronowi podczas jednej z najbardziej ekscytujących faz skoku, a mianowicie podczas swobodnego lotu tuż po opuszczeniu samolotu. Prędkość wiatru wynosząca 300km/h sprawi, że poczujecie się wolni, a Wasze serca zabiją szybciej. Przeżyjcie wspólnie te chwile radości!

Prezent obejmuje:

  • Wprowadzenie teoretyczne (szkolenie),
  • 3 minuty spędzone w powietrzu dla każdej z osób,
  • Moc wrażeń!

Podaruj oryginalny prezent! Aerotunel to prezent dla całej rodziny. Szukasz ciekawego prezentu, właśnie go znalazłeś! Wręcz niezapomniane przeżycie, jakim jest Lot w Aerotunelu, który pozwoli obdarowanym poczuć się niczym skoczkowie spadochronowi. Zastanawiasz się, jaki prezent wybrać na Święta Bożego Narodzenia. Przełam stereotypy i zaskocz pomysłowym podarunkiem. Jeżeli jednak szukasz innych inspiracji, wejdź na nasz katalog marzeń i sprawdź pozostałe propozycje!
 

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Komfortowe ubranie sportowe (niekrępujące ruchów). Obuwie sznurowane z miękką podeszwą.

Czas trwania

Lot w Aerotunelu trwa 3 minuty.

Uczestnicy

1-3 osób.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje szkolenie z latania w aerotunelu oraz lot o długości 3 min dla każdej z osób. Cała realizacja prezentu trwa około godziny. Minimalny wiek uczestników to 15 lat. Maksymalna waga uczestnika wraz z osprzętem wynosi 100 kg. Usługa jest realizowana wyłącznie w weekendy.0.0 2 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.