Aerotunel - Swobodny Lot dla Przyjaciół | Warszawa

Zobacz film
0.0 4 Opinii

Aerotunel - Swobodny Lot dla Przyjaciół | Warszawa


Oferta niedostępna
1-5 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Chcielibyście przeżyć niezapomniane momenty i spełnić swoje dziecięce marzenia o lataniu? Pozwólcie sobie na odrobinę szaleństwa. Swobodny Lot w Tunelu Aerodynamicznym dla Przyjaciół to ekstremalna rozrywka dla każdego. Pozwala na swobodne latanie i pokonanie grawitacji. Dzięki zmianie ułożenia ciała, można wznosić się lub opadać. Prędkość wiatru - 300km/h z pewnością dostarczy Wam dodatkowych doznań. Wzrost adrenaliny, szybsze bicie serca, podekscytowanie... To tylko niektóre z reakcji, które poczujecie. Przeżyjcie wspólnie chwile radości! Zaproście znajomych. To doskonała propozycja dla grupy przyjaciół.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje swobodny lot w tunelu aerodynamicznym, dla maksymalnie pięciu osób.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Każdy z uczestników będzie latał przez około 3 minuty (dla porównania podczas skoku spadochronowego faza swobodnego spadania trwa około minutę). Całe przeżycie potrwa około godziny.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z prezentu?
Tak, minimalny wiek uczestnika zabawy to 15 lat, jedyne wymaganie to zgoda opiekuna prawnego.

Swobodny Lot w Tunelu Aerodynamicznym dla Przyjaciół sprawdzi się jako:
prezent dla pracowników, prezent dla rodziny, prezent świąteczny

Pomysł na fajny prezent nie przychodzi Ci do głowy? A może szukasz pomysłu na ciekawe spędzenie wolnego czasu z przyjaciółmi? Trafiłeś w idealne miejsce! Lot w Tunelu Aerodynamicznym to świetny podarunek dla Chłopaka, Ojca, Brata i Siostry. Nadaje się zarówno na Urodziny, jak i Każdego Sportowca. Upominek w formie przeżycia gwarantuje satysfakcję i zadowolenie bliskiej osoby. Zmień marzenia we wspomnienia. Podaruj innym niezapomniane wrażenia. Koniec z nudą! Lot w tunelu aerodynamicznym to świetna zabawa i wielkie emocje! Voucher na lot znakomicie sprawdzi się na popołudnie, w którym zrobicie wspólnie coś niezwykłego! Przeżyjcie przygodę życia, wybierając prezent marzeń - swobodny lot w Warszawie.

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Komfortowe ubranie sportowe (niekrępujące ruchów). Obuwie sznurowane z miękką podeszwą.

Czas trwania

Lot w Aerotunelu trwa 3 minuty.

Uczestnicy

1-5 osób.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje szkolenie z latania w aerotunelu oraz sam lot o długości 3 min. Cała realizacja prezentu trwa około godziny. Minimalny wiek uczestników to 15 lat. Maksymalna waga uczestnika wraz z osprzętem wynosi 100 kg. Usługa jest realizowana wyłącznie w weekendy.0.0 4 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.