Kurs Tańca Towarzyskiego dla Dwojga | Olsztyn

0.0 0 Opinie

Kurs Tańca Towarzyskiego dla Dwojga | Olsztyn


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Czy wiecie, jak cudownie oczyszczające może być oddanie się tanecznemu żywiołowi z drugą osobą? James Brown kiedyś powiedział, że „jedyna rzecz, która może zaćmić twoje problemy to taniec”. Miał rację. Podczas kursu nauczycie się oddawać siebie muzyce i partnerującej Wam osobie. Kiedy dojdziecie już do wprawy, przekonacie się, że chwile spędzone na parkiecie mogą Wam zagwarantować momenty spełnienia, wolności i szczęścia. Tańczcie, jakby jutra miało nie być!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje cztery indywidualne lekcje z instruktorką tańca, po 60 minut każda.

Jak przebiega realizacja?
W pierwszej kolejności instruktorka poznaje oczekiwania obdarowanych oraz ich poziom zaawansowania. Następnie wybierany jest rodzaj tańca, a następnie odbywają się lekcje wybranego tańca towarzyskiego.

Jakie rodzaje tańca są do wyboru?
Istnieje wiele różnych rodzajów tańca towarzyskiego, których można nauczyć się w przyjemny sposób. Jedne z nich tańczone są w wolnym tempie, inne zaś charakteryzują się szybkością i dynamiką – mimo to, każdy z nich opowiada pewną historię pomiędzy partnerami. Możliwość wyboru spośród takich rodzajów jak Tango, Walc, Fokstrot, Quickstep,Samba, Cha Cha, Rumba, Pasodoble, Jive.

Kurs Tańca Towarzyskiego dla Dwojga | Olsztyn to wymarzony prezent dla pary, która pragnie dograć się zarówno na parkiecie, jak i w życiu. Ponieważ taniec daje niepowtarzalną możliwość otworzenia się na drugą osobę, ten podarunek może być świetnym pretekstem do tego, aby zacieśnić więzy, poznać się jeszcze lepiej, no i przede wszystkim, wspaniale się bawić we dwoje.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

4 lekcje, po godzinie każda.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Zajęcia indywidualne. Style: Tango, Walc, Fokstrot, Quickstep. Tańce Latynoamerykańskie: Samba, Cha Cha, Rumba, Pasodoble, Jive.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Justyna Karska

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.