JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Kurs Tańca Towarzyskiego dla Dwojga | Olsztyn

Kurs Tańca Towarzyskiego dla Dwojga | Olsztyn


Olsztyn
2 os.

499 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
499 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Czy wiecie, jak cudownie oczyszczające może być oddanie się tanecznemu żywiołowi z drugą osobą? James Brown kiedyś powiedział, że „jedyna rzecz, która może zaćmić twoje problemy to taniec”. Miał rację. Podczas kursu nauczycie się oddawać siebie muzyce i partnerującej Wam osobie. Kiedy dojdziecie już do wprawy, przekonacie się, że chwile spędzone na parkiecie mogą Wam zagwarantować momenty spełnienia, wolności i szczęścia. Tańczcie, jakby jutra miało nie być!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje cztery indywidualne lekcje z instruktorką tańca, po 60 minut każda.

Jak przebiega realizacja?
W pierwszej kolejności instruktorka poznaje oczekiwania obdarowanych oraz ich poziom zaawansowania. Następnie wybierany jest rodzaj tańca, a następnie odbywają się lekcje wybranego tańca towarzyskiego.

Jakie rodzaje tańca są do wyboru?
Istnieje wiele różnych rodzajów tańca towarzyskiego, których można nauczyć się w przyjemny sposób. Jedne z nich tańczone są w wolnym tempie, inne zaś charakteryzują się szybkością i dynamiką – mimo to, każdy z nich opowiada pewną historię pomiędzy partnerami. Możliwość wyboru spośród takich rodzajów jak Tango, Walc, Fokstrot, Quickstep,Samba, Cha Cha, Rumba, Pasodoble, Jive.

Kurs Tańca Towarzyskiego dla Dwojga | Olsztyn to wymarzony prezent dla pary, która pragnie dograć się zarówno na parkiecie, jak i w życiu. Ponieważ taniec daje niepowtarzalną możliwość otworzenia się na drugą osobę, ten podarunek może być świetnym pretekstem do tego, aby zacieśnić więzy, poznać się jeszcze lepiej, no i przede wszystkim, wspaniale się bawić we dwoje.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Olsztyn

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

4 lekcje, po godzinie każda.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Zajęcia indywidualne. Style: Tango, Walc, Fokstrot, Quickstep. Tańce Latynoamerykańskie: Samba, Cha Cha, Rumba, Pasodoble, Jive.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.