(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Jazda Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio (3 okrążenia) | Wiele lokalizacji

1 rok ważności Promocja
0.0 0 Opinii

Jazda Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio (3 okrążenia) | Wiele lokalizacji


Poznań, Katowice, Łódź, Wrocław, Kraków, Trójmiasto i inne..
1 os.
Voucher ważny do: 2025-07-24
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1199,00 zł

1199,00 zł

O prezencie

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Superszybki samochód do Twojej dyspozycji - brzmi to jak marzenie? W takim razie pomożemy Ci je spełnić! Zarezerwuj najbliższy możliwy termin na torze i naszykuj się na poprowadzenie Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio. Sprawdź swoje umiejętności jako kierowca i spróbuj okiełznać tę samochodową bestię - nie jest to lada wyzwanie! Wykorzystaj jak najlepiej czas, który dostaniesz - przed Tobą trzy pełne okrążenia na torze, podczas których możesz dać z siebie wszystko!


Jakim modelem odbędzie się przejazd oraz jakie są jego parametry techniczne?
Model Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio. Nadwozie: 4-drzwiowe Sedan, napęd: tylnia oś, silnik: V6 TwinTurbo 2891 cm3, moc maksymalna: 510 KM przy 6500 obr/min, prędkość maksymalna: 307 km/h, 0 - 100 km/h: 3,9 s.

Kiedy i w jakich godzinach realizowane są jazdy?
Realizacje odbywają się w terminach z góry ustalonych przez wykonawcę, w sezonie od kwietnia do października. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed realizacją.

Jaką maksymalną prędkość można rozwinąć podczas realizacji?
Prędkość jest uzależniona od umiejętności kierowcy oraz warunków atmosferycznych panujących na torze. Podczas realizacji na siedzeniu pasażera jedzie wykwalifikowany instruktor, który podejmuje decyzję o prędkości przejazdu.

Czy można zmienić datę przejazdu?
Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą realizacji. Zmiany przejazdu można dokonać tylko raz.

Jazda Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio (3 okrążenia) | Wiele lokalizacji  sprawdzi się jako prezent na urodziny dla Twojej bliskiej osoby. Pozwól jej na spełnienie marzenia i spróbowania czegoś nowego w życiu, zafunduj jej wyjątkowy czas, podczas którego będzie się dobrze bawić.


.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań, Katowice, Łódź, Wrocław, Kraków, Trójmiasto i inne..

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 3 okrążeń po pętli toru.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym od kwietnia do października.

Ważne informacje

Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie http://www.carreracarsteam.pl. Rezerwacji dokonujemy wyłącznie drogą mailową biuro@carreracarsteam.pl. Klient dokonując rezerwacji akceptuje regulamin wykonawcy. Rezerwacja min. 14 dni przed eventem. Zmiany w rezerwacji min. 7 dni przed eventem. Min. wiek: 18 lat. Wymagane prawo jazdy kat. B.0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje