Indywidualna Lekcja Tańca na Rurze | Bydgoszcz

Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Indywidualna Lekcja Tańca na Rurze | Bydgoszcz


Bydgoszcz
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

99,00 zł

99,00 zł

O prezencie

Taniec na rurze to widowiskowe połączenie uwodzicielskiego tańca i fitnessu. Ta nowa forma aktywności doskonale rozwija mięśnie i zwiększa świadomość Twojego ciała. Przekonaj się sama, jak kształtną będziesz mieć sylwetkę dzięki pole dance. Pozwól sobie na odrobinę przyjemności i zobacz, jak świetna jest to zabawa. Ta lekcja seksapilu dostarczy Ci dawkę endorfin, po której nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: godzinne szkolenie dla osób początkujących lub średniozaawansowanych, pod opieką indywidualnego instruktora.

Jak przebiega realizacja prezentu?

Na początku jest krótki wstęp - przygotowanie do tańca na rurze: zapoznanie ze sprzętem oraz rozpoznanie, które partie ciała są bardziej wzmocnione, a które mniej. Następnie odbywa się właściwa lekcja polegająca na nauce figur.

Czy istnieją ograniczenia wiekowe?

Prezent przeznaczony dla osób, które ukończyły 18 lat. Poniżej osiemnastego roku życia wymagana jest pisemna zgoda rodzica.

Indywidualna Lekcja Tańca na Rurze sprawdzi się jako:

prezent na urodziny, podarunek dla żony, prezent dla ukochanej.

Chcesz podarować swojej ukochanej lub przyjaciółce ciekawy prezent z okazji urodzin? A może szukasz czegoś na Dzień Kobiet? Indywidualna Lekcja Tańca na Rurze to idealne rozwiązanie! Ten oryginalny prezent rozwiąże twoje problemy związane z dalszymi poszukiwaniami i sprawi, że na twarzy bliskiej Ci osoby pojawi się uśmiech. Nie zastanawiaj się dłużej i podaruj ten niestandardowy voucher na prezent!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Bydgoszcz

Obowiązujący strój

Krótkie spodenki oraz obcisła koszulka, która nie będzie ograniczała ruchów. Obuwie: baletki, buty sportowe, szpilki, skarpetki lub brak obuwia.

Czas trwania

1 godzina.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent jest przeznaczony dla osób początkujących oraz średnio zaawansowanych. Wymagana wcześniejsza rezerwacja.


Sprawdź na mapie


Realizacja


0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.