Indywidualna Lekcja Salsy dla Dwojga | Olsztyn

Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Indywidualna Lekcja Salsy dla Dwojga | Olsztyn


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Lubicie tańczyć i chcecie rozwijać swoje umiejętności? Co powiecie na odrobinę latynoamerykańskiej ekspresyjności Indywidualna Lekcja Salsy dla Dwojga pozwoli Wam opanować podstawowe kroki tego niezwykłego tańca i złapać przysłowiowego bakcyla, motywując Was do kolejnych lekcji albo indywidualnych ćwiczeń we dwoje na imprezach i potańcówkach. Zdolność sprawnego tańca w parze bardzo zbliża partnerów i obojgu daje naprawdę dużo radości. Przekonajcie się o tym w trakcie zajęć!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje indywidualne zajęcia z salsy dla dwóch osób, prowadzone przez doświadczoną trenerkę tańca towarzyskiego.

Jak przebiega realizacja?

Trenerka poznaje umiejętności osób obdarowanych, ich oczekiwania oraz przeprowadza zajęcia indywidualnie dopasowane do potrzeb obdarowanych.

Czym charakteryzuje się Salsa?

Pochodzi z Kuby, jest tańcem karaibskim i czerpie inspiracje z ludowego tańca kubańskiego, tańczona jest w parze, lub solo. Salsę tańczy się do muzyki o tej samej nazwie, jest to taniec łączący partnerów, o przyjemnym tempie i zmysłowych rytmach, charakteryzujący się efektownymi figurami.

Indywidualna Lekcja Salsy dla Dwojga | Olsztyn to oryginalny prezent dla pary, gwarantujący naukę podstaw tej sztuki, zapewnia wiele radośnie spędzonych wieczorów obojgu obdarowanym. Każdy kto chociaż raz tańczył salsę wie, że to wspaniała zabawa. Oczywiste wydaje się, że lepiej jest wręczyć podarunek, który przez wiele lat będzie cieszył bliskie Ci osoby niż zwyczajny, klasyczny upominek, jakich z pewnością dostali w życiu wiele.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Zajęcia indywidualne.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Justyna Karska

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Borys

Bardzo mi się podobało, fajnie spędzony czas

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.