Romantyczna Kolacja dla Dwojga | Poznań

5.0 36 Opinie

Romantyczna Kolacja dla Dwojga | Poznań


Poznań
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,00 zł

299,00 zł

O prezencie

Pragniecie spędzić czas w romantycznym nastroju? Doskonały pomysł! Romantyczna Kolacja dla Dwojga to okazja, aby spędzić czas we wspólnym gronie! Subtelna muzyka i nastrojowe światła wprawią Was w doskonały humor! Pozwólcie, aby kucharz przygotował danie specjalnie dla Was! Czar chwili dopełni wyśmienite, dobrane szczególnie na tę okazję, wino! Zbliżcie się do siebie dzięki tak wyjątkowemu przeżyciu!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje kolację dla dwojga, podczas której serwowane będą przystawki, dania główne oraz desery, wybierane ze specjalnie przygotowanego menu oraz specjalnie dobrane wino.

Czy stolik znajduje się w sali zarezerwowanej na wyłączność dla osób obdarowanych?
Voucher gwarantuje rezerwację stolika, restauracje są normalnie otwarte, sala nie jest na wyłączność.

Czy mogę zabrać ze sobą znajomych?
Oczywiście, wcześniej należy jedynie zarezerwować odpowiednią liczbę miejsc w restauracji. Osoby dodatkowe nie są uwzględnione na voucherze więc muszą złożyć oddzielne zamówienie.

Czy na realizację można zabrać dzieci?
Restauracja przyjmuje dzieci, nie są one uwzględnione na Voucherze, wiąże się to więc ze złożeniem oddzielnego zamówienia.

Czy podczas realizacji można otworzyć rachunek?
Oczywiście, istnieje możliwość otwarcia rachunku.

Czy mamy się ubrać elegancko?
Przygotowana kolacja jest dla Was, zatem ubierzcie się wygodnie. Ubiór elegancki nie jest wymagany.

Czy wiesz, że
W rejonie Szulaweri (Gruzja) znaleziono gliniane dzbany na wino pochodzące z ok. 6000 roku p.n.e.

Romantyczna Kolacja dla Dwojga | Poznań sprawdzi się jako prezent rocznicowy i pozwoli znajomej parze na wyjątkowy czas, spędzony z najbliższą osobą, podczas romantycznych uniesień! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Uczestnicy

2 osoby.

Ważne informacje

Podczas kolacji serwowane będą przystawki, dania główne oraz desery, wybierane ze specjalnie przygotowanego menu, a także specjalnie dobrane wino. Elegancki ubiór nie jest wymagany. Minimalny wiek uczestnika to 18 lat. 


Sprawdź na mapie


Realizacja

Hotel Włoski

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

5.0 36 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Dariusz B.

Prezent :Romantyczna kolacja dla dwojga sprawdził się w 100%. Kolacja w restauracji Hotel Włoski w Poznaniu była wykwitną dla podniebienia przy włoskiej muzyce. Ja oraz moja małżonka jesteśmy pod wrażeniem podanych dań począwszy od przystawki zupy krem, dania głównego do deseru przy profesjonalnej obsłudze. Polecamy to miejsce jeśli chcecie spędzić czas we dwóje.

Henryka J.

Bardzo fajna restauracja "Włoska"- wyjątkowa. Wszystkie posiłki bardzo smaczne. Wielka pochwała dla kucharza!! I najważniejsze - dziewczyny obsługujące bardzo kompetentne i miłe. Bardzo sympatyczny wieczór:) Restauracja godna polecenia .

Kamila K.

Przepyszna kolacja, bardzo miła i kompetentna obsługa. Na pewno wrócimy. Dziękujemy i pozdrawiamy.

Dawid Chu

Polecam

Filip Buda

Kolacja była świetna, wszystko nam smakowało, a na koniec dostaliśmy jeszcze od restauracji butelkę wina. Jesteśmy bardzo zadowoleni, polecam.

Wyświetlono 5 z 21

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.