Egzotyczny Zabieg Relaksujący Polinezja | Kraków

5.0 1 Opinii

Egzotyczny Zabieg Relaksujący Polinezja | Kraków


Kraków
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

319,99 zł

319,99 zł

O prezencie

Ten polinezyjski rytuał przenosi nas do egzotycznej krainy relaksu. Każdy z kolejnych etapów zabiegu sprawia, że czujesz się jak na jednej z Wysp Polinezji. Peeling ciała to przystanek na Wyspie Wanilii Tahaa. Relaksujący masaż zainspirowany polinezyjską kulturą wykonywany dłońmi i ciepłymi stemplami Tuiponos to przystanek na Wyspie Białego Piasku Bora Bora. Przystanek na Wyspie Świętych Tradycji Raiatei to pielęgnacja ciała rozświetlającym olejem ze złotymi drobinkami Polynesian Sacred Oil. Zabieg relaksujący ma zbawienny wpływ na zmęczone, zestresowane ciało i umysł współczesnego, zapracowanego człowieka. Przywraca dobre samopoczucie i równowagę w całym organizmie.

Realizując Prezent:

  • Zostaniesz oddany pod opiekę wykwalifikowanych pracowników,
  • Zostaniesz poddany zabiegom kosmetycznym,
  • Doznasz chwil relaksu.

Prezent na gwiazdkę powinien być idealnie dobrany do osoby obdarowanej. Jeżeli wahasz się co sprawić bliskiej osobie to pomyśl o podarowaniu Egzotycznego Masażu. To uniwersalny prezent dla kobiet, które kochasz i którym pragniesz sprawić przyjemność. Pomyśl ile radości sprawisz kupując ten prezent na Dzień Matki lub na Dzień Kobiet.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1,5 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Na miejscu otrzymasz ręcznik i jednorazowe klapki (jeżeli będzie potrzeba, także jednorazową bieliznę).


Sprawdź na mapie


Realizacja

Mariacki SPA

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Agata

Pełen relaks:) Zabieg, który pozwolił oderwać się od stresującej codzienności:) Polecam wszystkim zapracowanym kobietom.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.