Domowa Przygoda w Wirtualnym Świecie dla Dwojga | Łódź

0.0 0 Opinie

Domowa Przygoda w Wirtualnym Świecie dla Dwojga | Łódź


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Wybierzcie się do świata, w którym możecie przeżyć przygodę w dowolnej rzeczywistości! Domowa Przygoda w Wirtualnym Świecie dla Dwojga przenosi doświadczenie graczy na zupełnie inny poziom. Dzięki specjalnym okularom doznacie niesamowitych wrażeń, a gra wyda się bardziej realna. Będziecie mieć okazję sprawdzić swój refleks w grze rytmicznej, zmierzyć się w meczu tenisa stołowego, zabijać razem zombiaki - a to jedynie czubek góry lodowej, bo czeka nas Was jeszcze więcej! Okulary VR znajdą się w Waszym domu, więc będziecie mogli cieszyć się nieskrępowaną rozrywką, kiedy tylko chcecie!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wynajęcie 2 zestawów autonomicznych okularów Wirtualnej Rzeczywistości. Zestaw składa się z 1 pary okularów Oculus Quest zawierających konkretny zbiór gier, dwóch kontrolerów przenoszących ruch gracza do wirtualnego świata, ładowarki, okablowania, instrukcji obsługi.

Czym jest wirtualna rzeczywistość (VR)?
VR, czyli wirtualna rzeczywistość to przeżycie polegające na doświadczaniu świata wirtualnego przy pomocy nowoczesnej technologii. Dzięki użyciu specjalnych gogli oraz słuchawek osoba obdarowana będzie mogła poczuć się, jakby była w innym miejscu.

Ile czasu trwa przeżycie?
Przeżycie trwa 8 godzin.

Czy są jakieś wymagania techniczne?
Wykorzystywane w przeżyciu okulary VR Oculus Quest nie potrzebują komputera, konsoli ani żadnego dodatkowe sprzętu techniczne. Połączenie z WiFi jest potrzebne w sytuacji, kiedy gracz będzie chciał grać w gry wieloosobowe i tytuły online. W przypadku gier jednoosobowych połączenie z internetem nie jest wymagane.

W jakie gry mogę zagrać?
Najciekawsze gry, które znajdziesz w naszej ofercie:
Elven Assassin
Space Pirate Trainer
Creed: Rise to Glory
Death Horizon: Reoladed
Echo VR
Premium Bowling
Racket: NX

Czy są jakieś ograniczenia wiekowe?
Gry w wirtualnej rzeczywistości przeznaczone są dla osób od 13 roku życia, natomiast sprzęt wypożyczyć mogą wyłącznie osoby pełnoletnie.

Gdzie mogę odebrać i zwrócić sprzęt?
Wypożyczenie i zwrócenie sprzętu odbywa się pod wskazanym adresem w Łodzi.

Domowa Przygoda w Wirtualnym Świecie dla Dwojga | Łódź będzie idealną okazję na spędzenie czasu z przyjacielem na dobrej zabawie. Jeśli chcesz może to być również pomysł na nietypową randkę. Wirtualny Świat nie tylko zachwyci wytrawnych graczy, ale i każdego!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

8 godzin.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje wynajęcie 2 zestawów autonomicznych okularów Wirtualnej Rzeczywistości. Zestaw składa się z 1 pary okularów Oculus Quest zawierających konkretny zbiór gier, dwóch kontrolerów przenoszących ruch gracza do wirtualnego świata, ładowarki, okablowania, instrukcji obsługi. Gry w wirtualnej rzeczywistości przeznaczone są dla osób od 13 roku życia, natomiast sprzęt wypożyczyć mogą wyłącznie osoby pełnoletnie. Wypożyczenie odbywa się pod wskazanym adresem w Łodzi, tam też należy zwrócić sprzęt.


Sprawdź na mapie


Realizacja

VR LAB

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.