(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Domowa Przygoda w Wirtualnym Świecie dla Dwojga (24 godziny) | Łódź

0.0 0 Opinii

Domowa Przygoda w Wirtualnym Świecie dla Dwojga (24 godziny) | Łódź


Łódź
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Zawsze chcieliście spróbować przenieść się do Wirtualnego Świata, ale nie wiedzieliście, jak się za to zabrać? Teraz możecie wypożyczyć okulary Wirtualnej Rzeczywistości do domu i skorzystać z szerokiej oferty gier, w której na pewno znajdziecie coś dla siebie. Zagrajcie w wirtualnego ping ponga albo w grę rytmiczną. A może pragniecie prawdziwej przygody w kosmosie albo świecie apokaliptycznym? To wszystko macie na wyciągnięcie ręki. Domowa Przygoda w Wirtualnym Świecie dla Dwojga to gwarancja wspaniałej zabawy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wynajęcie 2 zestawów autonomicznych okularów Wirtualnej Rzeczywistości. Każdy zestaw składa się z 1 pary okularów Oculus Quest zawierających konkretny zbiór gier, dwóch kontrolerów przenoszących ruch gracza do wirtualnego świata, ładowarki, okablowania, instrukcji obsługi.

Czym jest wirtualna rzeczywistość (VR)?
VR, czyli wirtualna rzeczywistość to przeżycie polegające na doświadczaniu świata wirtualnego przy pomocy nowoczesnej technologii. Dzięki użyciu specjalnych gogli oraz słuchawek osoba obdarowana będzie mogła poczuć się, jakby była w innym miejscu.

Ile czasu trwa przeżycie?
Przeżycie trwa 24 godziny.

Czy są jakieś wymagania techniczne?
Wykorzystywane w przeżyciu okulary VR Oculus Quest nie potrzebują komputera, konsoli ani żadnego dodatkowe sprzętu techniczne. Połączenie z WiFi jest potrzebne w sytuacji, kiedy gracz będzie chciał grać w gry wieloosobowe i tytuły online. W przypadku gier jednoosobowych połączenie z internetem nie jest wymagane.

W jakie gry mogę zagrać?
Najciekawsze gry, które znajdziesz w naszej ofercie:
Elven Assassin
Space Pirate Trainer
Creed: Rise to Glory
Death Horizon: Reoladed
Echo VR
Premium Bowling
Racket: NX

Czy są jakieś ograniczenia wiekowe?
Gry w wirtualnej rzeczywistości przeznaczone są dla osób od 13 roku życia, natomiast sprzęt wypożyczyć mogą wyłącznie osoby pełnoletnie.

Gdzie mogę odebrać i zwrócić sprzęt?
Wypożyczenie i zwrócenie sprzętu odbywa się pod wskazanym adresem w Łodzi.

Domowa Przygoda w Wirtualnym Świecie dla Dwojga (24 godziny) | Łódź to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu, jeśli jesteście znudzeni codziennym życiem. Gry w Wirtualnej Rzeczywistości zaskoczą Was realizmem i na pewno szybko nie znudzą. Przed wami emocje i świetna zabawa. Podarujcie sobie dzień pełen wrażeń!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

24 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje wynajęcie 2 zestawów autonomicznych okularów Wirtualnej Rzeczywistości. Zestaw składa się z 1 pary okularów Oculus Quest zawierających konkretny zbiór gier, dwóch kontrolerów przenoszących ruch gracza do wirtualnego świata, ładowarki, okablowania, instrukcji obsługi. Gry w wirtualnej rzeczywistości przeznaczone są dla osób od 13 roku życia, natomiast sprzęt wypożyczyć mogą wyłącznie osoby pełnoletnie. Wypożyczenie odbywa się pod wskazanym adresem w Łodzi, tam też należy zwrócić sprzęt.


Sprawdź na mapie


Realizacja

VR LAB

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje