Cytrusowy Rytuał SPA | Wrocław | Kraków

5.0 2 Opinii

Cytrusowy Rytuał SPA | Wrocław | Kraków


Wrocław, Kraków
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

248,99 zł

248,99 zł

O prezencie

Czy pamiętasz, kiedy ostatnio zatroszczyłaś się o swoje ciało i samopoczucie? Twoja odpowiedź jest przecząca? To znaczy, że czas to zmienić! Zadbaj o siebie, wprowadzając się w stan pełnego odprężenia za pomocą aromatycznego masażu i oczyszczającego peelingu całego ciała. Olejek eteryczny o przyjemnym, cytrusowym zapachu pobudzi Cię do życia, a także nawilży i odświeży Twoją skórę. Dzięki niemu poczujesz się wypoczęta i całkowicie zrelaksowana. Kusząca propozycja? Zasługujesz na nią, więc nie czekaj, wykorzystaj ją i zanurz się w rozkoszne chwile.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje peeling solny całego ciała, masaż całego ciała cytrusowym olejkiem eterycznym, zabieg na twarz: oxybrazja lub mikrodermabrazja lub peeling kawitacyjny lub mezoterapia bezigłowa lub sonoforeza z wprowadzeniem kolagenu, masaż twarzy z aplikacją kolagenu na twarz, maska algowa, aplikację biokremu.

Ile trwa realizacja prezentu?
Realizacja prezentu trwa 120 minut.

Jakie korzyści płyną z zabiegu?
Odpręża i odświeża Twoje ciało, a także redukuje poziom stresu.

Cytrusowy Rytuał SPA sprawdzi się jako prezent dla dziewczyny. Pragniesz podarować swojej kobiecie coś naprawdę wyjątkowego? Wręcz jej Voucher na przeżycie. Podaruj Twoim bliskim przyjemne i relaksacyjne chwile tylko dla siebie! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław, Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

120 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje Peeling solny całego ciała, masaż całego ciała cytrusowym olejkiem eterycznym, zabieg na twarz: oxybrazaja lub mikrodermabrazja lub peeling kawitacyjny lub mezoterapia bezigłowa lub sonoforeza z wprowadzeniem kolagenu, masaż twarzy z aplikacją kolagenu na twarz, maska algowa, aplikację biokremu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Kliniki Anna Pikura

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 2 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Amanda S.

Bardzo relaksujące przeżycie. Polecam.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.