Cytrusowy Rytuał SPA | Kraków | Wrocław

5.0 2 Opinie

Cytrusowy Rytuał SPA | Kraków | Wrocław


Kraków, Wrocław
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

219,00 zł

219,00 zł

O prezencie

Czy pamiętasz, kiedy ostatnio zatroszczyłaś się o swoje ciało i samopoczucie? Twoja odpowiedź jest przecząca? To znaczy, że czas to zmienić! Zadbaj o siebie, wprowadzając się w stan pełnego odprężenia za pomocą aromatycznego masażu i oczyszczającego peelingu całego ciała. Olejek eteryczny o przyjemnym, cytrusowym zapachu pobudzi Cię do życia, a także nawilży i odświeży Twoją skórę. Dzięki niemu poczujesz się wypoczęta i całkowicie zrelaksowana. Kusząca propozycja? Zasługujesz na nią, więc nie czekaj, wykorzystaj ją i zanurz się w rozkoszne chwile.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje peeling solny całego ciała, masaż całego ciała na oliwce z dodatkiem wybranego olejku eterycznego, zabieg na twarz: oxybrazaja lub mikrodermabrazja lub peeling kawitacyjny lub mezoterapia bezigłowa lub sonoforeza z wprowadzeniem kolagenu, masaż twarzy z aplikacją kolagenu na twarz, maska algowa, aplikację biokremu.

Ile trwa realizacja prezentu?
Realizacja prezentu trwa 120 minut.

Jakie korzyści płyną z zabiegu?
Odpręża i odświeża Twoje ciało, a także redukuje poziom stresu.

Cytrusowy Rytuał SPA | Kraków | Wrocław sprawdzi się jako prezent dla dziewczyny. Pragniesz podarować swojej kobiecie coś naprawdę wyjątkowego? Wręcz jej Voucher na przeżycie. Podaruj Twoim bliskim przyjemne i relaksacyjne chwile tylko dla siebie! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków, Wrocław

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

120 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje Peeling solny całego ciała, masaż całego ciała na oliwce z dodatkiem wybranego olejku eterycznego, zabieg na twarz: oxybrazaja lub mikrodermabrazja lub peeling kawitacyjny lub mezoterapia bezigłowa lub sonoforeza z wprowadzeniem kolagenu, masaż twarzy z aplikacją kolagenu na twarz, maska algowa, aplikację biokremu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Kliniki Anna Pikura

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

5.0 2 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Amanda S.

Bardzo relaksujące przeżycie. Polecam.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.