JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Ceremonia Purles dla Niej | Sosnowiec

Ceremonia Purles dla Niej | Sosnowiec


Sosnowiec
1 os.

149 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
149 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Na pewno zależy Ci na tym, aby wyglądać zdrowo i pięknie? Niestety, wiele zabiegów pielęgnacyjnych jest jeżeli nie bolesnych, to często po prostu nieprzyjemnych. Ceremonia Purles dla Niej ma tę zaletę, że poza wyraźnymi i natychmiastowymi korzyściami estetycznymi zapewni Ci dużo przyjemnych doznań – pozwoli się odprężyć i zapomnieć o codziennych obowiązkach. To istotne, ponieważ wypoczynek jest dla urody równie ważny, jak pielęgnacja kosmetyczna. Zrelaksuj się i wypiękniej w salonie SPA!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje specjalnie dobrany zabieg na twarz Purles.

Na czym polega Ceremonia na Twarz Purles?
W zależności od typu skóry, salon zaoferuje zabieg: nawilżający - Garden Ceremony, oczyszczający - Rebalancing Ceremony, liftingujący - Gold Pearl&Champagne Ceremony, bądź odżywiający - Sushi Ceremony.

Jakie są korzyści z realizacji zabiegu?
Zabieg jest wybierany podczas konsultacji z kosmetyczką, która bierze pod uwagę potrzeby osoby obdarowanej, dzieki czemu gwarantuje on kompleksową pielęgnecję danego typu skóry.


Ceremonia Purles dla Niej | Sosnowiecto pomysł na prezent dla mamy albo innej bliskiej osoby, która mimo chęci nie ma czasu, sił lub pieniędzy, aby zadbać o swoją urodę w należyty sposób. Ponieważ zabiegi, jakie gwarantuje podarunek, poza korzyściami estetycznymi zapewniają wspaniały relaks, będzie to ciekawa propozycja na prezent dla żony lub przyjaciółki.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Sosnowiec

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

około 1 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje indywidualnie dobrany zabieg na twarz Purles. Ceremonie Purles, zapewniają doznania wyjątkowego relaksu oraz szybkie i widoczne efekty. Zabiegi te są połączeniem sił natury, tradycji pielęgnacyjnych z różnych zakątków świata oraz innowacyjnej myśli biotechnologicznej.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.