Ceremonia Purles dla Niej | Sosnowiec

0.0 3 Opinie

Ceremonia Purles dla Niej | Sosnowiec


Sosnowiec
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

249,99 zł

249,99 zł

O prezencie

Na pewno zależy Ci na tym, aby wyglądać zdrowo i pięknie? Niestety, wiele zabiegów pielęgnacyjnych jest jeżeli nie bolesnych, to często po prostu nieprzyjemnych. Ceremonia Purles dla Niej ma tę zaletę, że poza wyraźnymi i natychmiastowymi korzyściami estetycznymi zapewni Ci dużo przyjemnych doznań – pozwoli się odprężyć i zapomnieć o codziennych obowiązkach. To istotne, ponieważ wypoczynek jest dla urody równie ważny, jak pielęgnacja kosmetyczna. Zrelaksuj się i wypiękniej w salonie SPA!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje specjalnie dobrany zabieg na twarz Purles.

Na czym polega Ceremonia na Twarz Purles?
W zależności od typu skóry, salon zaoferuje zabieg: nawilżający - Garden Ceremony, oczyszczający - Rebalancing Ceremony, liftingujący - Gold Pearl&Champagne Ceremony, bądź odżywiający - Sushi Ceremony.

Jakie są korzyści z realizacji zabiegu?
Zabieg jest wybierany podczas konsultacji z kosmetyczką, która bierze pod uwagę potrzeby osoby obdarowanej, dzieki czemu gwarantuje on kompleksową pielęgnecję danego typu skóry.


Ceremonia Purles dla Niej | Sosnowiecto pomysł na prezent dla mamy albo innej bliskiej osoby, która mimo chęci nie ma czasu, sił lub pieniędzy, aby zadbać o swoją urodę w należyty sposób. Ponieważ zabiegi, jakie gwarantuje podarunek, poza korzyściami estetycznymi zapewniają wspaniały relaks, będzie to ciekawa propozycja na prezent dla żony lub przyjaciółki.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Sosnowiec

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 50 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje indywidualnie dobrany zabieg na twarz Purles. Ceremonie Purles, zapewniają doznania wyjątkowego relaksu oraz szybkie i widoczne efekty. Zabiegi te są połączeniem sił natury, tradycji pielęgnacyjnych z różnych zakątków świata oraz innowacyjnej myśli biotechnologicznej.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Face to Face

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 3 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.