Ceremonia Purles dla Niej | Sosnowiec

0.0 3 Opinii

Ceremonia Purles dla Niej | Sosnowiec


Sosnowiec
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

269,99 zł

269,99 zł

O prezencie

Na pewno zależy Ci na tym, aby wyglądać zdrowo i pięknie? Niestety, wiele zabiegów pielęgnacyjnych jest jeżeli nie bolesnych, to często po prostu nieprzyjemnych. Ceremonia Purles dla Niej ma tę zaletę, że poza wyraźnymi i natychmiastowymi korzyściami estetycznymi zapewni Ci dużo przyjemnych doznań – pozwoli się odprężyć i zapomnieć o codziennych obowiązkach. To istotne, ponieważ wypoczynek jest dla urody równie ważny, jak pielęgnacja kosmetyczna. Zrelaksuj się i wypiękniej w salonie SPA!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje specjalnie dobrany zabieg na twarz Purles.

Na czym polega Ceremonia na Twarz Purles?
W zależności od typu skóry, salon zaoferuje zabieg: nawilżający - Garden Ceremony, oczyszczający - Rebalancing Ceremony, liftingujący - Gold Pearl&Champagne Ceremony, bądź odżywiający - Sushi Ceremony.

Jakie są korzyści z realizacji zabiegu?
Zabieg jest wybierany podczas konsultacji z kosmetyczką, która bierze pod uwagę potrzeby osoby obdarowanej, dzieki czemu gwarantuje on kompleksową pielęgnecję danego typu skóry.

Ceremonia Purles dla Niej | Sosnowiecto pomysł na prezent dla mamy albo innej bliskiej osoby, która mimo chęci nie ma czasu, sił lub pieniędzy, aby zadbać o swoją urodę w należyty sposób. Ponieważ zabiegi, jakie gwarantuje podarunek, poza korzyściami estetycznymi zapewniają wspaniały relaks, będzie to ciekawa propozycja na prezent dla żony lub przyjaciółki.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Sosnowiec

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 50 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje indywidualnie dobrany zabieg na twarz Purles. Ceremonie Purles, zapewniają doznania wyjątkowego relaksu oraz szybkie i widoczne efekty. Zabiegi te są połączeniem sił natury, tradycji pielęgnacyjnych z różnych zakątków świata oraz innowacyjnej myśli biotechnologicznej.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Face to Face

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 3 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.