Aromatyczny Masaż Świecą | Trójmiasto

0.0 0 Opinie

Aromatyczny Masaż Świecą | Trójmiasto


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Aromatyczny Masaż Świecą jest dla Ciebie zagadką? Teraz masz okazję sprawdzić, na czym dokładnie polega ten zabieg! Jeżeli jesteś amatorem pięknych zapachów i niepowtarzalnej atmosfery, ten prezent jest idealny dla Ciebie! Po zabiegu skóra będzie zdecydowanie milsza w dotyku i poprawi się Twoje krążenie. Przekonaj się, że godzinny Aromatyczny Masaż Relaksacyjny oznacza nowy wymiar odprężenia! A w dzisiejszych czasach nigdy nie jest go za wiele...

Na czym polega Aromatyczny Masaż Gorącą Świecą?
Zabieg polega na  masażu całego ciała wykonywany przy użyciu rozgrzanego wosku roślinnego, który wraz z rozgrzaniem zmienia się w jedwabisty olejek. 

Jakie korzyści płyną z wykonanego zabiegu?
Masaż służy przede wszystkim relaksowi. Płomień świecy sam w sobie stwarza niepowtarzalną atmosferę, dodając do tego intensywne zapachy, stwarza bardziej relaksującą, i ciepłą atmosferę. Zabieg również rozluźni zbite mięśnie, dając poczucie ukojenia.

Aromatyczny Masaż Świecą | Trójmiasto sprawdzi się jako podarunek dla Ukochanej na Walentynki. Ten wyjątkowy prezent sprawdzi się również jako podziękowanie dla Mamy, ale będzie również idealny dla każdego, kto potrzebuje się odprężyć, zrelaksować i na nowo nastawić się pozytywnie, bez poczucia zmęczenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wykonawca zapewnia ręcznik oraz jednorazową bieliznę i klapki.


Sprawdź na mapie


Realizacja

FIVE SENSES float • spa

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.