Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Justyna Karska

Taniec jako jedna z form ekspresji posiada sporo walorów zarówno dla naszego ciała, jak i umysłu. Jest to wyjątkowa forma aktywności fizycznej, ponieważ posiada on w sobie również elementy pomagające nam rozładować stres, napięcie, a także uwolnić swoje emocje. Szkoła Tańca i Pole Dance Justyny Karskiej to idealne miejsce, aby Poznać Taniec Towarzyski i w zależności od Twojego poziomu podnieść swoje umiejętności taneczne, lub nauczyć się podstawowych kroków. Jeśli interesuje Cię możliwość połączenia tańca z akrobatyką, koniecznie przyjdź na Indywidualną Lekcję Pole Dance, w której trakcie doświadczona instruktorka wprowadzi Cię w niezwykły świat dyscypliny zyskującej coraz większą popularność! Przyjdź i wyraź siebie poprzez taniec!
Szukaj po kategorii

Justyna Karska - taniec w Olsztynie i Warszawie

Pragniesz rozwinąć swoją taneczną pasję? To właśnie w szkole tańca Justyna Karska możesz to przeżyć! Salsa, Tango, a może Fokstrot? Każdego z nich możesz nauczyć się w przyjemny sposób! Właśnie dzięki takiej aktywności nauczysz się wyrazić swoje emocje oraz rozwiniesz zdolność wyrażania siebie. Ruszaj na zajęcia i się przekonaj!

Justyna Karska - Kiljańczyk: nauka tańca

Taniec latynoamerykański to przede wszystkim zmysły i emocje. Gorące rytmy oraz bliskość ciał przeniesie Was do samego serca Kuby- stolicy salsy. Pozwól obudzić w sobie dawno skrywany temperament i wpadnij w wir wewnętrznych emocji! Przeżyj świetną zabawę i wzbij się na wyżyny ekspresyjnego wyrażania siebie!

Nauka tańca w Olsztynie i Warszawie - Justyna Karska-Kiljańczyk

Wspaniała kadra instruktorska z licznym nagrodami w konkursach tanecznych, fantastyczna atmosfera oraz szeroki wybór zajęć. Małe grupy zajęciowe to doskonała okazja, aby nauczyć się różnych rodzajów tańca z każdego regionu świata. Odwiedź nas raz, a już zawsze będziesz chciał do nas wracać!