eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

WPT 1313

Chciałbyś na chwilę przenieść się w czasie? Interesują Cię czasy PRL? A może zastanawiasz się, jak wyglądała przedwojenna Warszawa? Wybierz jedną z opcji przejazdów zabytkowymi samochodami i poznaj nieodkryte zakątki stolicy! Wybierz się w podróż śladami PRL i zobacz najważniejsze zabytki miasta, degustując przy tym tradycyjny polski alkohol.
Szukaj po kategorii

WPT 1313 - zwiedzanie Warszawy Maluchem lub Fiatem

Czasy PRL to niezwykle interesujący okres w historii Polski. Na ulicach królowały wtedy kultowe samochody Fiat 125p i Fiat 126p, które do tej pory stanowią nie lada gratkę dla fanów motoryzacji. Jeśli interesują Cię czasy PRL i interesujesz się zabytkowymi samochodami, to mamy coś specjalnie dla Ciebie! Razem z WPT 1313 wybierz się na nostalgiczną wycieczkę po Warszawie na pokładzie Dużego lub Małego Fiata. Zabierz kolegów i razem wyruszcie śladami Stanisława Barei. Towarzyszyć Wam będzie przewodnik, umilający tę podróż anegdotami dotyczącymi życia w powojennej stolicy. Podczas wycieczki, będziecie mieli także okazję degustować tradycyjny polski alkohol, co pozwoli Wam jeszcze lepiej wczuć się w panujący klimat.

Zwiedzanie Warszawy w Maluchu lub Fiacie z WPT 1313

Chciałbyś przeżyć sentymentalną podróż ulicami Warszawy? WPT 1313 sprawi, że nie zapomnisz jej do końca życia. Zasiądź za kółkiem Fiata 126p lub Fiata 125p, a przewodnicy pokażą Ci Warszawę od najlepszej strony, przybliżając jej historię z dużą dawką humoru. Jesteś gotowy na podróż autem, które stało się symbolem Polski?

WPT 1313 - poznaj Warszawę

Chciałbyś na własnej skórze przeżyć polskie lata 90? WPT 1313 sprawi, że poczujesz się, jak za czasów PRL-u! Poczuj na własnej skórze, jak to jest prowadzić legendarnego Fiata 126p! Poznaj historię Warszawy za kierownicą „Malucha”. Poczuj niezastąpiony klimat tamtych lat!