WPT 1313

Chciałbyś na chwilę przenieść się w czasie? Interesują Cię czasy PRL? A może zastanawiasz się, jak wyglądała przedwojenna Warszawa? Wybierz jedną z opcji przejazdów zabytkowymi samochodami i poznaj nieodkryte zakątki stolicy! Wybierz się w podróż śladami PRL i zobacz najważniejsze zabytki miasta, degustując przy tym tradycyjny polski alkohol.
Szukaj po kategorii

WPT 1313 - zwiedzanie Warszawy Maluchem lub Fiatem

Czasy PRL to niezwykle interesujący okres w historii Polski. Na ulicach królowały wtedy kultowe samochody Fiat 125p i Fiat 126p, które do tej pory stanowią nie lada gratkę dla fanów motoryzacji. Jeśli interesują Cię czasy PRL i interesujesz się zabytkowymi samochodami, to mamy coś specjalnie dla Ciebie! Razem z WPT 1313 wybierz się na nostalgiczną wycieczkę po Warszawie na pokładzie Dużego lub Małego Fiata. Zabierz kolegów i razem wyruszcie śladami Stanisława Barei. Towarzyszyć Wam będzie przewodnik, umilający tę podróż anegdotami dotyczącymi życia w powojennej stolicy. Podczas wycieczki, będziecie mieli także okazję degustować tradycyjny polski alkohol, co pozwoli Wam jeszcze lepiej wczuć się w panujący klimat.

Zwiedzanie Warszawy w Maluchu lub Fiacie z WPT 1313

Chciałbyś przeżyć sentymentalną podróż ulicami Warszawy? WPT 1313 sprawi, że nie zapomnisz jej do końca życia. Zasiądź za kółkiem Fiata 126p lub Fiata 125p, a przewodnicy pokażą Ci Warszawę od najlepszej strony, przybliżając jej historię z dużą dawką humoru. Jesteś gotowy na podróż autem, które stało się symbolem Polski?

WPT 1313 - poznaj Warszawę

Chciałbyś na własnej skórze przeżyć polskie lata 90? WPT 1313 sprawi, że poczujesz się, jak za czasów PRL-u! Poczuj na własnej skórze, jak to jest prowadzić legendarnego Fiata 126p! Poznaj historię Warszawy za kierownicą „Malucha”. Poczuj niezastąpiony klimat tamtych lat!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.