Życzenia od Tomasza Zimocha | Cała Polska

Zobacz film
0.0 0 Opinii

Życzenia od Tomasza Zimocha | Cała Polska


Cała Polska
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

69,00 zł

69,00 zł

O prezencie

“Panie Turek, kończ Pan ten mecz” - autor tego, kultowego już, cytatu może złożyć życzenia bliskiej Ci osobie. Wybierz Życzenia od Tomasza Zimocha i zobacz, jaką minę będzie miała bliska Ci osoba, gdy profesjonalny komentator sportowy złoży jej spersonalizowane życzenia. Tomasz Zimoch swoim mocno charakterystycznym głosem sprawi niezwykłą niespodziankę i wywoła mnóstwo uśmiechu na twarzy solenizanta!

Co obejmuje prezent?
Stworzenie ponad dwuminutowego filmu ze spersonalizowanymi życzeniami. Film zostanie przesłany w jakości HD w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Jakie życzenia można otrzymać od Tomasz Zimocha?
Życzenia mogą zostać złożone z okazji ślubu, matury, egzaminów, prawa jazdy lub nowej pracy.

Na czym polega personalizacja życzeń?
Filmik jest tworzony z użyciem Twoich wskazówek, które uzupełnisz w krótkim formularzu, a także zdjęć.

Jak szybko dostanę zamówiony film?
Twój film będzie gotowy w 24 godziny od złożenia zamówienia. Jeśli w tym czasie do Ciebie nie dotarł, sprawdź proszę skrzynkę e-mail oraz spam.

Czy bohater wypowie wybrane imię w trakcie filmu?
Tak będzie w przypadku gdy imię jest na liście wyboru „wybierz przywitanie”. Jeśli nie ma tu imienia klienta, lub nie zostanie wybrane z listy, to w większości scenariuszy imię pojawi się tylko wizualnie a klient usłyszy to co wybrał w polu „wybierz przywitanie” – np. „Witaj moja droga”.

Czy mogę pobrać zamówiony film?
Tak, masz możliwość pobrania filmu na dysk w terminie 30 dni od momentu zakończenia tworzenia życzeń. Po tym terminie film, który nie został pobrany zniknie.

Jak mogę wykorzystać swój Voucher i stworzyć życzenia?
W tym celu należy wymienić numer rezerwacyjny znajdujący się na Voucherze na indywidualny e-kod na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod. Otrzymany e-kod będzie zawierał instrukcję jak stworzyć życzenia.

Życzenia od Tomasza Zimocha sprawdzą się jako prezent dla dziadka, miłośnika piłki nożnej, który doskonale pamięta jego komentarz przy wielu spotkaniach z udziałem polskich drużyn. Jest to oryginalny podarunek, wzbudzający ogromne emocje i radość. Zobacz, jak łatwo spełnia się marzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Obowiązujący strój

Nie ma znaczenia.

Czas trwania

Około 1-3 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje stworzenie filmu ze spersonalizowanymi życzeniami. Film zostanie przesłany w jakości HD w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Aby zrealizować Voucher należy wymienić numer rezerwacyjny na e-kod na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Funwisher

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.