Życzenia od Suchara Codziennego | Cała Polska

Zobacz film
0.0 0 Opinii

Życzenia od Suchara Codziennego | Cała Polska


Cała Polska
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

69,00 zł

69,00 zł

O prezencie

Jeśli szukasz oryginalnego, wesołego i… nieco suchego prezentu na urodziny dla bliskiej osoby, to jesteś w dobrym miejscu. Wybierz zupełnie odjechane Życzenia od Suchara Codziennego i zaskocz bliskich absolutnie niespodziewaną pamiątką! Spersonalizowane życzenia dotrą do Ciebie w przeciągu 24 godzin i zapewnią mnóstwo śmiechu bliskiej Ci osobie. Podaruj nieco suchej radości!

Co obejmuje prezent?
Stworzenie ponad dwuminutowego filmu ze spersonalizowanymi życzeniami. Film zostanie przesłany w jakości HD w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Jakie życzenia można otrzymać od Suchara Codziennego?
Życzenia mogą zostać złożone z okazji urodzin, imienin, Dnia Dziecka, Dnia Matki, Dnia Ojca, Walentynek, ślubu, egzaminów, matury, nowej pracy lub prawa jazdy.

Na czym polega personalizacja życzeń?
Filmik jest tworzony z użyciem Twoich wskazówek, które uzupełnisz w krótkim formularzu, a także zdjęć.

Jak szybko dostanę zamówiony film?
Twój film będzie gotowy w 24 godziny od złożenia zamówienia. Jeśli w tym czasie do Ciebie nie dotarł, sprawdź proszę skrzynkę e-mail oraz spam.

Czy bohater wypowie wybrane imię w trakcie filmu?
Tak będzie w przypadku gdy imię jest na liście wyboru „wybierz przywitanie”. Jeśli nie ma tu imienia klienta, lub nie zostanie wybrane z listy, to w większości scenariuszy imię pojawi się tylko wizualnie a klient usłyszy to co wybrał w polu „wybierz przywitanie” – np. „Witaj moja droga”.

Czy mogę pobrać zamówiony film?
Tak, masz możliwość pobrania filmu na dysk w terminie 30 dni od momentu zakończenia tworzenia życzeń. Po tym terminie film, który nie został pobrany zniknie.

Jak mogę wykorzystać swój Voucher i stworzyć życzenia?
W tym celu należy wymienić numer rezerwacyjny znajdujący się na Voucherze na indywidualny e-kod na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod. Otrzymany e-kod będzie zawierał instrukcję jak stworzyć życzenia.

Życzenia od Suchara Codziennego to doskonały prezent na 20 urodziny. Zaskocz bliską osobę niezwykłymi życzeniami i zapewnij jej dużo uśmiechu. Przekonaj się, że spełnianie marzeń jest naprawdę przyjemny, a oryginalne życzenia to świetny wybór!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Obowiązujący strój

Nie ma znaczenia.

Czas trwania

Około 1-3 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje stworzenie filmu ze spersonalizowanymi życzeniami. Film zostanie przesłany w jakości HD w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Aby zrealizować Voucher należy wymienić numer rezerwacyjny na e-kod na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Funwisher

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.