JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Życzenia Urodzinowe od Kuby Wojewódzkiego

Życzenia Urodzinowe od Kuby Wojewódzkiego


Cała Polska
1 os.

89 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
89 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Czy wiesz, że Kuba Wojewódzki może złożyć życzenia urodzinowe Twoim bliskim? Wyobraź sobie reakcję solenizanta, kiedy pokazujesz mu film z Kubą mówiącym w swoim show telewizyjnym o nim... Spersonalizowane życzenia od Kuby Wojewódzkiego to spełnienie marzeń każdego wiernego widza reality show. W najnowszym odcinku, błyskotliwy i cyniczny Kuba rozśmieszy nie tylko solenizanta, ale także Ciebie i wszystkich gości na imprezie. Zaproś swojego znajomego do ulubionego programu i spraw, by poczuł się jak prawdziwy celebryta!

Co otrzymam, gdy zamówię życzenia?
Otrzymasz wyjątkowe spersonalizowane wideo, które ustawiłeś w konfiguratorze. W filmie zostaną dodatkowo użyte wszystkie zdjęcia, które załączyłeś. 

Jak szybko dostanę zamówiony film?
Twój film będzie gotowy w 60 minut od zakończenia tworzenia. Jeśli w tym czasie do Ciebie nie dotarł, sprawdź proszę skrzynkę e-mail oraz spam.

Jak mogę przekazać film jubilatowi?
Przekazać film z życzeniami możesz na kilka sposobów, e-mailem, SMS-em lub opublikować go w mediach społecznościowych. Możesz go również pokazać w telewizorze lub telefonie komórkowym w trakcie składania życzeń. 

Czy bohater wypowie wybrane imię w trakcie filmu?
Tak będzie w przypadku gdy imię jest na liście wyboru „wybierz przywitanie”. Jeśli nie ma tu imienia klienta, lub nie zostanie wybrane z listy, to w większości scenariuszy imię pojawi się tylko wizualnie a klient usłyszy to co wybrał w polu „wybierz przywitanie” – np. „Witaj moja droga”.

Czy mogę pobrać zamówiony film?
Tak, masz możliwość pobrania filmu na dysk w terminie 30 dni od momentu zakończenia tworzenia życzeń. Po tym terminie film, który nie został pobrany zniknie.

Jak mogę wykorzystać swój Voucher i stworzyć życzenia?
W tym celu należy wymienić numer rezerwacyjny znajdujący się na Voucherze na indywidualny e-kod na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod. Otrzymany e-kod będzie zawierał instrukcję jak stworzyć życzenia.

Życzenia Urodzinowe od Kuby Wojewódzkiego sprawdzą się jako:
prezent dla ukochanej, prezent na urodziny, prezent dla ukochanego, 

Szukasz prezentu na urodziny dla kogoś wyjątkowego? Chcesz wprowadzić nieco satyrycznego humoru na przyjęcie? Spersonalizowane życzenia to super pomysł na wzbogacenie urodzinowego prezentu dla brata lub przyjaciółki. To także super rozwiązanie na prezent dla taty! Kuba Wojewódzki z pewnością rozbawi każdego, niezależnie od wieku!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Czas trwania

Gotowy film trwa około 3 minuty, przygotowanie filmu jest indywidualne i zajmuje nie więcej niż 20 minut.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje stworzenie filmu ze spersonalizowanymi życzeniami urodzinowymi. Film zostanie przesłany w jakości HD w ciągu godziny od złożenia zamówienia (wybierz opcję ekspres). Aby zrealizować Voucher należy wymienić numer rezerwacyjny na e-kod na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (8)

Wszystkie opinie(8)
Agata

Bardzo ciekawe życzenia.Z niecierpliwością czekam na reakcję jubilata.Warto dać zdjęcia nie całej postaci ponieważ będą one niewyraźnie pokazane.polecam takie"legitymacyjne".dobrze jest też wybrać w opcji życzenia osobiste i dac kolejne zdjęcie już opisane.w sumie trzeba mieć przygotowane 2 zdjęcia.jubilata i osoby która składa te zyczenia plus ewentualnie to trzecie

Paweł D.

Jubilatka super zadowolona

Krzysztof

Świetna, niezapomniana pamiątka na 18 urodziny. Wszystko, szybko, sprawnie. Mina obdarowanego bezcenna.

Ewa K.

Jestem zachwycona finalnym efektem, ale dopiero, gdy zakupiłam prezent drugi raz. Za pierwszym nie wiedziałam, jak to wszystko będzie wyglądało i okazało się, że lepiej np. nie zdrabniać imienia solenizanta, bo wtedy celebryta wypowie je sam, że zdjęcie lepiej wstawić tylko twarzy, aby było widoczne, i że życzenia napisać odręcznie, bo wtedy wrażenia są niesamowite

Monika

Rewelacyjny pomysł.super zaplanowane, łatwo i szybko się robi, prezent od ręki. Polecam :)

1 2

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.